2410
2713
عنوان

دکترم نیست میشه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 35 پست

من میرفتم دست شویی فقط خون میدیدم ولی روی شرتم هیچوقت خون نبود دکتر رفتم گفت بهت فشار میاد روی توالت فرنگی بشین قشنگ خون میچکید وقتی تو دستشویی میشستم شما هم تو دستشویی دیدی یا درحالت عادی روشرتت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاله کی چیزی نیستعزیزم میتونی استراحت مطلق کن تا بری دکتر صلوات میفرستم برات که چیزی نباشه، خودم ...

اخه من قبلا هم یبار سقط داشتم😭اونم هیجده هفته...غربالگریم مشکل داشت با هزار امید این یکی رو باردار شدم😔

لک قهوه ای خطرناکه من سر دوتا سقطم فهمیدم اینو انشالله که چیزی نیست استراحت کن

نگا لکه ی قهوه ای اوایل بود از وقتی شیاف مصرف کردم یکی دوروز قطع شد الان یه جوری شبیه ترشحات سفیدی که داشتم الان یکم رنگش به خاکستری مایل به قهوه ای شده...تا اینکه دیروز اصلا دوقطره خون دیدم...😭😔

2720
اخه من قبلا هم یبار سقط داشتم😭اونم هیجده هفته...غربالگریم مشکل داشت با هزار امید این یکی رو باردار ...

واای منم دوتا سقط داشتم دیگم نشده تا حالا

دومیش تقصیر دکتر عوضی بود سونو واژینال کرد برام همون روز به خونریزی افتادم😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

دستتو بزار رو شکمت ام یجیب بخون بسپار به خدا درک میکنم چقد سخته انشالله هیچوقت بار دوم تجربه نکنی 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
من میرفتم دست شویی فقط خون میدیدم ولی روی شرتم هیچوقت خون نبود دکتر رفتم گفت بهت فشار میاد روی توالت ...

راستش من دیروز یه ضربه ی محکم به سرم خورد میخواستم بشینم یه چی بردارم بلند شم سرم محکم خورد به کابینت بعد اون این لکه خونو رو لباس زیرم دیدم

واای منم دوتا سقط داشتم دیگم نشده تا حالا دومیش تقصیر دکتر عوضی بود سونو واژینال کرد برام همون روز ...

ای بابا😔😔😔😭😭😭خیلی بده خیلی انشالله یه بارداری سالم این دفعه داشته باشین و نی نی تون سالم بگیرین بغلتون

2714
نگا لکه ی قهوه ای اوایل بود از وقتی شیاف مصرف کردم یکی دوروز قطع شد الان یه جوری شبیه ترشحات سفیدی ک ...

منم سر دومی لکه قهوه ای دیدم یه روز قطع شد بازم دیدم رفتم دکتر ایست قلبی کرده بود😔 اینجا از یکی شنیدم لکه قهوه ای از رحم میاد خطرناکه  ولی اصن خودتو استرس نده بدترش میکنه استرس

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
ای بابا😔😔😔😭😭😭خیلی بده خیلی انشالله یه بارداری سالم این دفعه داشته باشین و نی نی تون سالم بگیری ...

انشاله توام هیچی نیست، بد به دلت راه نده، فقط استراحت کن

مرسی عزیزم

راستی چندسالته؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2706