2410
2716
عنوان

دکترم نیست میشه جواب بدین

230 بازدید | 35 پست

خانما به دکترم زنگ زدم جواب نداده الانم تعطیله نگرانم خیلی چندروزه با وجود شیاف همش لکه بینی دارم

اما الان یه قطره خون دیدم...البته دیروز داشتم کار خونمو میکردم یه ضربه ی محکم به سرم خورده...😥خیلی نگرانم نکنه سقط کردم...چیکار کنم...قبلا هم یه سقط ۱۸ هفته داشتم...😭

تجربه منو داشتین؟؟؟

استراحت کن کاری انجام نده .اگر لکه بینی زیاد شد برو بیمارستان

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
نه پنج هفتمه تازه

پس استراحت مطلق باش اصن برا غذام پانشو دگ شوهرت ی املت ک بلده بزنه یچی درس کنه بخورید فقط و فقط برا دسشویی پاشو تا خوب شی نمخام ناراحتت کنم اما منم لکه بینی داشتم از 5تا 7هفته شوخی گرفتم کار سنگینم نکردم درحد غذا درست کردن پامیشدم اما سقط کردم فقد بخاب خوب میسی

پس استراحت مطلق باش اصن برا غذام پانشو دگ شوهرت ی املت ک بلده بزنه یچی درس کنه بخورید فقط و فقط برا ...

وای نه😭😭لامصب این کلاسای دانشگاهم از صبح تا غروبه استادام اصلا راه نمیان...البته دیروزو امروزو نرفتم...😔فکر کنم همش بخاطر این کلاسام باشه...

شیاف روبا لکه بینی باید مقعدی بزاری

هر وقت لکه بینی

تموم شد واژینال بزار 

نشاسته گل با اب سرد کم ..غلیظ درست کن بخور 

کارم نکن 

به پهلوی چپ بخواب 

توالت فرنگی فقط برو 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

لک قهوه ای خطرناکه من سر دوتا سقطم فهمیدم اینو انشالله که چیزی نیست استراحت کن

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
ببخشید میگم راستش رفتم دستشویی دیدم لباس زیرم اندازه چند قطره خونی شده...شبیه لکه بینی هام نبود

انشاله کی چیزی نیستعزیزم

میتونی استراحت مطلق کن تا بری دکتر

صلوات میفرستم برات که چیزی نباشه، خودمم سقط تجربه کردم خیلی حس بدیه، درد روحیش بدتره😒

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2706