1464
1411
عنوان

دکترم نیست میشه جواب بدین

213 بازدید | 35 پست

خانما به دکترم زنگ زدم جواب نداده الانم تعطیله نگرانم خیلی چندروزه با وجود شیاف همش لکه بینی دارم

اما الان یه قطره خون دیدم...البته دیروز داشتم کار خونمو میکردم یه ضربه ی محکم به سرم خورده...😥خیلی نگرانم نکنه سقط کردم...چیکار کنم...قبلا هم یه سقط ۱۸ هفته داشتم...😭

تجربه منو داشتین؟؟؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استراحت کن کاری انجام نده .اگر لکه بینی زیاد شد برو بیمارستان

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 .تیکر تولد دوسالگی دخترمه.🙋‍دعا کنین تا سال دیگه این موقع ی خونه بخریم💞💞۹۸/۵/۱۶

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
نه پنج هفتمه تازه

پس استراحت مطلق باش اصن برا غذام پانشو دگ شوهرت ی املت ک بلده بزنه یچی درس کنه بخورید فقط و فقط برا دسشویی پاشو تا خوب شی نمخام ناراحتت کنم اما منم لکه بینی داشتم از 5تا 7هفته شوخی گرفتم کار سنگینم نکردم درحد غذا درست کردن پامیشدم اما سقط کردم فقد بخاب خوب میسی

1334
قشنگ خون بود، رنگش روشن بود یا کدر؟ یا ترشح خونی؟

ببخشید میگم راستش رفتم دستشویی دیدم لباس زیرم اندازه چند قطره خونی شده...شبیه لکه بینی هام نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس استراحت مطلق باش اصن برا غذام پانشو دگ شوهرت ی املت ک بلده بزنه یچی درس کنه بخورید فقط و فقط برا ...

وای نه😭😭لامصب این کلاسای دانشگاهم از صبح تا غروبه استادام اصلا راه نمیان...البته دیروزو امروزو نرفتم...😔فکر کنم همش بخاطر این کلاسام باشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شیاف روبا لکه بینی باید مقعدی بزاری

هر وقت لکه بینی

تموم شد واژینال بزار 

نشاسته گل با اب سرد کم ..غلیظ درست کن بخور 

کارم نکن 

به پهلوی چپ بخواب 

توالت فرنگی فقط برو 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
ببخشید میگم راستش رفتم دستشویی دیدم لباس زیرم اندازه چند قطره خونی شده...شبیه لکه بینی هام نبود

انشاله کی چیزی نیستعزیزم

میتونی استراحت مطلق کن تا بری دکتر

صلوات میفرستم برات که چیزی نباشه، خودمم سقط تجربه کردم خیلی حس بدیه، درد روحیش بدتره😒

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود،، تا دلم باز دلم باز دلم،، دل بشود...
1403

من میرفتم دست شویی فقط خون میدیدم ولی روی شرتم هیچوقت خون نبود دکتر رفتم گفت بهت فشار میاد روی توالت فرنگی بشین قشنگ خون میچکید وقتی تو دستشویی میشستم شما هم تو دستشویی دیدی یا درحالت عادی روشرتت؟

انشاله کی چیزی نیستعزیزم میتونی استراحت مطلق کن تا بری دکتر صلوات میفرستم برات که چیزی نباشه، خودم ...

اخه من قبلا هم یبار سقط داشتم😭اونم هیجده هفته...غربالگریم مشکل داشت با هزار امید این یکی رو باردار شدم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لک قهوه ای خطرناکه من سر دوتا سقطم فهمیدم اینو انشالله که چیزی نیست استراحت کن

نگا لکه ی قهوه ای اوایل بود از وقتی شیاف مصرف کردم یکی دوروز قطع شد الان یه جوری شبیه ترشحات سفیدی که داشتم الان یکم رنگش به خاکستری مایل به قهوه ای شده...تا اینکه دیروز اصلا دوقطره خون دیدم...😭😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه من قبلا هم یبار سقط داشتم😭اونم هیجده هفته...غربالگریم مشکل داشت با هزار امید این یکی رو باردار ...

واای منم دوتا سقط داشتم دیگم نشده تا حالا

دومیش تقصیر دکتر عوضی بود سونو واژینال کرد برام همون روز به خونریزی افتادم😭

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود،، تا دلم باز دلم باز دلم،، دل بشود...
1508