2737
2734
عنوان

بیایید کمک کنید خسته ام

43 بازدید | 6 پست

سلام خعلی خستمه اعتماد به نفسمو از دست دادم 25سالمه دانشگاه خوب درس خوندم کاردارم قیافه مم خوبه فقط عینکی ام و ریزه میزه ام ولی هیچ خواستگاری ندارم ینی صفر....محیط کارمون یه جوریه که خعلی خواستگارواسه همه میاد موندم چرا هیچکس منو نمیبینه راهنماییم کنین چیکارکنم

سلام عزیزم

منم هیچی خواستگار نداشتم.۶ سال پیش! ولی خیلی دعا کردم.دیگه واقعا دلم شکسته بود.با گریه از خدا میخواستم بختم و با یه ادم خیلی خوب باز کنه. ده روز روزه هم نذر کردم.چند ماه بعد در عین ناباوری یه خواستگار خیلی خوب برام اومد و ازدواج کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خیلی از دخترای فامیل و دوستام و میدیدم ک خواستگار دارن و تو سن پایین ازدواج کردن و حتی بچه آوردن.ولی من هنوز مجرد و بدون خواستگار بودم.ولی بعصیاشون طلاق گرفتن.بعضیاشونم خوشبخت نیستن .ولی من با اینکه دیر بختم باز شد همسر و زندگی خوبی دارم شکر خدا.اصلا خودتو مقایسه نکن.فقط دعا کن هروقت که شد بهترین واست باشه