2726
عنوان

خواب عجیب من

1761 بازدید | 28 پست

سلام.

خانوما من دیشب یه خواب عجیبی دیدم کامل یادم نمیاد فقط از صحنه هایی که یادمه یه سنگ قبر بود که روش نوشته بود شهید محمد هادی و یه اقایی رو یادمه که خوشرو بود یعنی چهره ش خندون بود.صبح که بیدار شدم سرچ کردم دیدم شهید محمد هادی ذوالفقاری داریم که مدافع حرم بوده.به دلم افتاده بهش متوسل شم برای مشکلم نمیدونم چجوری.کسی میتونه کمکم کنه؟

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب متوسل شو .....چی بهتر از این ....منم متوسل شدم ب شهید ابراهیم هادی

من به شهید ابراهیم هادی متوسل شدم و حاجتمم گرفتم فقط الان نمیدونم باید صلواتی که برای توسل نذر میکنم اول بفرستم یا بعد حاجت روایی؟

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 

[QUOTE=107826758]خب متوسل شو .....چی بهتر از این ....منم متوسل شدم ب شهید ابراهیم هادی[/QUOمیشید؟

چطوری متوسل میشید؟

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
بچه هاواقعااز شهدا حاجت میگیرید؟؟

اره من از شهید ابراهیم هادی گرفتم حاجت.در عرض ۲ روز

منم دیشب خواب دیدم مامانم بارداره 😐😐😐با سن ۵۰ سال  منم بهش حسودیم میشد که چرا پس من حامله نشدم🤔🤔

اینقدر که فکرم درگیره😂😂بیچاره مادرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

[QUOTE=107827022]اره من از شهید ابراهیم هادی گرفتم حاجت.در عرض ۲ روز[/QUOTبدین

چطوری میشه به منم توضیح بدین

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
منم دیشب خواب دیدم مامانم بارداره 😐😐😐با سن ۵۰ سال  منم بهش حسودیم میشد که چرا پس من حامله نش ...

ایشالله خیلی زود دامنت سبز میشه عزیزم

2706