2737
2734
عنوان

ارایشگرای عزیز و خیاط های مهربون....

120 بازدید | 13 پست

بچه ها من یه ساعتایی اوقات فراغت دارم و دوست دارم همونم پر بشه و یچیزی یاد بگیرم و اگه بشه ازون هم جدای کارم درامد زایی داشته باشم😊بنظرتون کدومش یادگرفتنش سخت تره ؟ یا از نظر هزینه یا درامد زایی کدوم بهتره و...ارایشگرا و خیاطای عزیز راهنمایی میخوام☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارایشگاه تموم تعطیلیا باید ۴ و ۵ صبح بری سر کار..میتونی؟

راستش اگر بخوایم یاد بگیریم من و دو تا از دوستای صمیمیم میخوایم باهم مغازه برنیم یکی لاین ارایش یکی شینیون یکی کارای دیگه. اگر استعدادشو داشته باشم و خوشم بیاد از کارش شاید بتونم 🤔

2738
نمیدونم کارتون چیه ولی برام عجیبه کسی به این دو شغل سخت به چشم پر کردن اوقات فراغت نگاه کنه

عزیزم واسه یادگیری یه لاین مثلا میکاپ یا فقط شینیون. اوقات فراغت هم منظورم هر روز از ساعت ۲ تا ۹ شبه. چون صبحا مدرسه میرم ولی دوست دارم یکی ازین هنرها رو یاد بگیرم😊 حداقل واسه دل خودم حتی اگه به درامد زایی هم نرسه

جفتشون شغلیه که باید کلی تخصص و مهارت داشته باشی و وقت بزاری وگرنه مشتری اصلا نمیاد

اوهوم. مثلا اگه بخوایم یه لاین میکاپ کار کنم‌یا شینیون فکر میکنید از دوره مبتدی تا یکم پیشرفته چقدر زمان میبره؟😊

اوهوم. مثلا اگه بخوایم یه لاین میکاپ کار کنم‌یا شینیون فکر میکنید از دوره مبتدی تا یکم پیشرفته چقدر ...

عزیزم یادگیریش بستگی به مهارت خودت داره و هنر مربیت که بهت آموزش میده

عزیزم سلام. من درخواست دوستی دادم. راستی چرا شما تایم آزادتون رو برای تدریس زبان تو آموزشگاهها اقدام ...

اموزشگاه چون نمیصرفه واسم. مدرسه و اموزشگاه کنکور و کلاس خصوصی دارم. از طرفی درس و... تایم ازادمو ترجیح میدم‌یه کار دیگه کنم