1472
1459

من دارم میرم کلاس زبان...بعد بحث سر تعیین یک روز برای امتحان فایناله....کلاس ما ۱ آبان تموم میشه و بعدش تعطیلات پیش رو هست بین همه کلاس یه سری ها قراره بریم سفر. بعد ۳ نفر فقط واسه اینکه حس میکنن وقت کمه و دو روز هم دوروزه حاضر نیستن چهارشنبه امتحان بدن حتی پنج شنبه هم حاضر نیستن.....بهمون میگن پس بیاید بعد تعطیلات ولی رزرو دوره های بعدتون لغو میشه... بعد دختره پررو پروو برگشته میگه باشه من اگه رزرو هم کرده بودم کنسل میکردم 😐 یعنی به هیچ جام نیست هر کاری که دارین به درک خودم مهم هستم فقط....اه اه اه اصلا حالم رو بهم زده 

میدونی هیچ درکی از اینکه بیایم شرایط همدیگرو درک کنیم نداره....واسش مهم نیست سفر بچه ها بهم بخوره براش مهم نیست کلاس های بعدیشون   دیر شه اصلا اهمیتی نداره واسش

اه اه حاام بد میشه ازین اموزشگاههای بی نظم و نظام

خداااایش فقط کانون

از اول ترم تقویم ترمش امادست تاریخ ازمونها مثل کنکور فیکس هر کی بیاد اومده هر کی حتی تصادف هم بکنه دیگه تکرار نمیشه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اه اه حاام بد میشه ازین اموزشگاههای بی نظم و نظام خداااایش فقط کانون از اول ترم تقویم ترمش امادست ...

منم جای خیلی خوبی میرم ولی کاش واقعا زمان آزمون از اول معلوم بود.

1475
شما همچین آدمی هستید یا همچین آدمی دیدید؟

بله

دقیقا سر یکی از کلاسام

قبل عید به دختره التماس میکردم من خوابگاهیم بیا جبرانی بزاریم همه راضی بودن الا این خانوم ،اخرشم من غیبت خوردم .

بهش گفتم نگران نباش دنیا گرده نوبت منم میرسه

دقیقا تو همون کلاس بعد از عید چون میخواست بره سفر نیاز داشت جبرانی بزاره من قبول نکردم😁

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
بله دقیقا سر یکی از کلاسام قبل عید به دختره التماس میکردم من خوابگاهیم بیا جبرانی بزاریم همه راضی ...

😂😂😂😂 ولی خدایی چطوری یکی انقدر نسبت به بقیه بی تفاوت اخه

جای خوب یعنی جایی که نظم داده من خودم سالها مدرس بودم  از من به شما نصیحت هر جا هستی فقط کانو ...

من آفرینش میرم...تا الان راضی بودم اما الان  واقعا بهمم ریخته

😂😂😂😂 ولی خدایی چطوری یکی انقدر نسبت به بقیه بی تفاوت اخه

از بیشعوریه😁

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1334