2410
2553
عنوان

خسته شدم

143 بازدید | 16 پست

سلام...خانواده شوهرم اصلا رعایت نمیکنن..باورتون میشه سال پیش همش بچه هاش و خودش سرماخورده بودن..همش میاد چندشب خونه مادر شوهرم که خالش میشه میمونه..من بچم دوسال و.دوماهه ..اون یکی مدرسه میره یکی هم دوماه ازبچه من کوچیک تره...تااینا اونجا میرن مادرشوهرم زنگ میزنه فلانی اومده بچه رو بیار بازی کنه بابچه ها...امروز صبح زنگ زده خودش صداش بالا نمیاد سرما خورده..تازه جاریم و اینا طبق معمول مریضن..میگه بچه رو بیار...من بچم تازه از شیر گرفتم...تازه چند روزه همکاری میکنه جیشش رو میگه اگه مریض بشه باز زحمت هام به باد میره نمیگه...اخه خیلی بد مریضه..میترسم هی زنگ نزنن بچه رو بیار یا خودشون در نیان...درضمن بچه من نارس بوده براش سرماخوردگی خوب نیس..هزاربار گفتم اینا نفهم هستن لج میکنن

من کاربری قدیمی ام....😘😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببین وقتی زنگ زد بگو میترسم سرما بخوره و...

و بعد نبرش، همین !

لج کنن یا هر چی دیگه هم مهم نیست

چون سلامتی بچه ت مهم تره

اما یه طوری بگو  که تا حد امکان دلخوری ای پیش نیاد

ببین وقتی زنگ زد بگو میترسم سرما بخوره و... و بعد نبرش، همین ! لج کنن یا هر چی دیگه هم مهم نیست چ ...

مشکل اینجاس پارسال همش میگفتم..خسته شدم..باورت میشه بچه های جاریم تا اسفند همش مریض بودن

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2714
خب مگه میشه بگی نمیام بتونن کاری کنن خودت بلند میشی میری بگو نمیامو نرو

جاریم  شوهرش میره کربلا قراره خونه اینا باشه...من نرم اینا در میان

من کاربری قدیمی ام....😘😍
خب پس چرا میبریش؟ وقتی گفتی دیگه بچه رو نبر

نمیبرم...میترسم اینا درنیان...اخه تاکی...همش زنگ میزنن و ازمن ناراحت میشن..سال پیش همش ازم ناراحت بودن

من کاربری قدیمی ام....😘😍
😐😐😐اونو نمیشه کاری کرد نمیشه بگی نیاین خونه من

اره ..دلم یه حرفی میخاد بگم تا تو مخشون بره...خیلی بیخیالن...خستم کردن...بچه جاریم ویروس اسهال استفراغ داشت...بیشعور هیچی نگفت...اومدن خونه..بچم ازبچش گرفت بچم اب شد..یه هفته فقط بالا میاورد...اینقدر احمقن

من کاربری قدیمی ام....😘😍
عزیزم تو یکی از تاپیکات گفتی لکه سفید رو پوست بچته. آیا هنوزم هست یا رفته؟ دکتر بردیش

اره دکتر بردم گفت خال سفید هست چیزی نیس..تخم مرغ هم  زیاد نده

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2706