2726
عنوان

بیاین یکم روی پنج شنبه ی دلگیر رو کم‌کنبم و خوش باشیم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 50 پست
منم آذرماهیم خیلیم ماهیم مهربون بااحساس ساده ولی یکم مغرور و لجباز 

بله بلههه بر منکرش لعنت 😁🥰

خب منم میگم اون دو مورد آخری رو شنیدم ازتون🤪😝

ب   الف  نون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخیییی چرااا🤕چی شده میخوای دربارش حرف بزنی ببینی کسی تجربه داره کمکت کنه عزیزم؟شاید بشه کاری کرد ...

گلم تاپیکشو زدم خیلی طولانیه ولی خلاصش اینکه منو نامزدم کلی برا باهم بودن جنگیدیم حالا بابام بعد بیست سال اولین بار بخاطر نامزدم روم دست بلند کرد و اینا که این ادم ب دردت نمیخوره ب نامزدم ک گفتم میگ اگه مشکل ننم من از زندگیت میرم و از دیشبم عصبیع و نگران و ناراحت و این حرفا دارم چل میشم از یه طرف کار بابام از یه طرف ناراحتی نامزدم از یه طرف خودم

هییی اگه اون هفته بود میگفتم وا پنج شنبه ها که ته عشق و حاله فردا جمعه ست تعطیلیم تا بوق سگ بیدار م ...

آخه پنج شنبه و‌جمعه واسه من برعکسه 😅من جمعه غروب اونقدی که از دلگیریش دپ میشدم همیشه،دیگه تصمیم گرفتم پنج شنبه آسوده باشم ولی بجاش جمعه ها همه کارامو میکنم که ذهنم مشغول باشه و سرگرم کارام باشم که نفهمم کی داره غروب میشه کی شب😅اینم راه حل من بود برا فرار از فاز دپ جمعه

عزیزم ایشالا تموم میشه این روزای دور از هم بودنا و کم بودنا و سخت کار کردنا

خداروشکر کنار همید و دل گرم

ب   الف  نون
گلم تاپیکشو زدم خیلی طولانیه ولی خلاصش اینکه منو نامزدم کلی برا باهم بودن جنگیدیم حالا بابام بعد بیس ...

عزیزدلمم🥺☹️آخه اینهمه زمان واقعا کم نیس...نمیشه با کمک مادرتون با پدر حرف بزنید که جی شده بعد ازینهمه مدت الان سبز مخالفت میزنه؟

ممکنه مشکلی باشه،؟یا واقعا از رو لجبازی میگن پدرتون؟

ازشون منطق بخوایین

تو روش واینسا که حرمتا ازبین بره عزیزم

بشین کنارش حرف دلتو بزن گریه کن و ازش کمک بخواه

ب   الف  نون
عزیزدلمم🥺☹️آخه اینهمه زمان واقعا کم نیس...نمیشه با کمک مادرتون با پدر حرف بزنید که جی شده بعد ازینه ...

مادر پدرم جدا شدن نمیخوام الان پای مامانمو بکشم وسط

پدرم میگ این ادم خوشبختت نمیکنه اونی ک من میگم خوشبختت میکنه

مادر پدرم جدا شدن نمیخوام الان پای مامانمو بکشم وسط پدرم میگ این ادم خوشبختت نمیکنه اونی ک من میگم ...

خب ازش بخواه چی ازش دیدی که اینو میگی

بهش بگو بهم دلیل بگو شاید آروم شدی اینجوری تو

اووقت میفهمی باید بجنگی بیشتر یا استپ کنی فعلا

ب   الف  نون
2706