1600
1609

سلام به همه

میتونین اینجا از هرچیزی دوسدارین حرف بزنین

از سوتی ها😅

از اعصاب خوردیایی که مهمونای آخرهفته میارن 🤦🏻‍♀️

از اینکه تو خونه مجردین و بقیه خواهربرادرا با بچه ها آخرهفته آوار میشن رو سرت🤦🏻‍♀️🙇🏻‍♀️🤕

از مشخصات متولدین هرماه

خلاصه هرچه میخواهد دل تنگت بگو🥰😄

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
1615

هییی

اگه اون هفته بود میگفتم وا پنج شنبه ها که ته عشق و حاله فردا جمعه ست تعطیلیم تا بوق سگ بیدار میمونیم فیلم میبینیم و میزنیم بیرون و… 

ولی شوهرمو نگه داشتن گفتن نه تنها پنج شنبه بلکه جمعه هم باید بیای سر کار تا پایان ماه بدون هیچ روز آفی باید بره سر کار 😕 اسیری گرفتن انگار واقعا اذیت میشه ولی

بازم خدا رو شکر

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
بابام میگ نامزدیتو بهم بزن😔

آخیییی چرااا🤕چی شده

میخوای دربارش حرف بزنی ببینی کسی تجربه داره کمکت کنه عزیزم؟شاید بشه کاری کرد

ولی بازم ایشالا هرچی برات خیره همون پیش بیاد❤️

1563
آخیییی چرااا🤕چی شده میخوای دربارش حرف بزنی ببینی کسی تجربه داره کمکت کنه عزیزم؟شاید بشه کاری کرد ...

گلم تاپیکشو زدم خیلی طولانیه ولی خلاصش اینکه منو نامزدم کلی برا باهم بودن جنگیدیم حالا بابام بعد بیست سال اولین بار بخاطر نامزدم روم دست بلند کرد و اینا که این ادم ب دردت نمیخوره ب نامزدم ک گفتم میگ اگه مشکل ننم من از زندگیت میرم و از دیشبم عصبیع و نگران و ناراحت و این حرفا دارم چل میشم از یه طرف کار بابام از یه طرف ناراحتی نامزدم از یه طرف خودم

1614