2726
عنوان

بیاید مشورت بدین.نذری مادرشوهر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 23 پست
من علت دعوارو متوجه نشدم ولی اگه همسرت مایل نیست توهم نرو چون اگه بری باز دلخوری پیش بیاد همسرت می ...

شوهرم حرف ب گوش خودمه

میدونه با محبتن

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس نرو تا آبروی مادر شوهرت بره که دفعه آخرش بشه تو کار شما فضولی میکنه

همین دیگ دوس دارم ابروش بره بخدا

با هیشکی نمیسازهه ایقددد معرور و بد دات و بدجنسه

هروقت میریم خونشون طلبکاره 

چرا اینکارو نکردی چرا اینکارو نکردی

چش نداره ببین شوهرم رشد میکنه و ...

فقط خوشی دختراشو میخاد

2728
دیونه شدم از دست این گدا گشنه ها بخدا ی پیرمرد پیرزنن دختراشو داده خانواده پولداااار ماشین خراجی و خ ...

اصلا ندياااا ماشينتونو دوروز ديگه مياد ماشين گرونتم ميخواد

اينجور ادما هيچوقت از رو نميبرنو انتظارشون بيشتر ميشه فقط

خيلي معذرت ميخوام ولي برادر شوهرت عرضه داشت مثل شوهرت كار ميكرد براي خودش دوتا ماشين ميگرفت

تاوان اونو شما نبايد بديد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
اصلا ندياااا ماشينتونو دوروز ديگه مياد ماشين گرونتم ميخواد اينجور ادما هيچوقت از رو نميبرنو انتظارش ...

برادرشوهرمدسربازه خودش ک نمیگه مادرشوهرم خیلی پر توقعه

برادرشوهرمدسربازه خودش ک نمیگه مادرشوهرم خیلی پر توقعه

چقد بده اينجوري

دوريو دوستي عزيزم قهر نمون اما هميشه ام نرو

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
چقد بده اينجوري دوريو دوستي عزيزم قهر نمون اما هميشه ام نرو

من همیشه هفته دی یکبار شوارم بیکاریش بود میرفتیم ایقددد مادرشوهرم پشت سرمون حرف میزد و میگفت نمیان 

خودشون خواستن اینجور شه