2726
عنوان

بیاید مشورت بدین.نذری مادرشوهر😐

196 بازدید | 23 پست

بچه ها ما سه ماه پیش مامانم اینا رقتن مسافرت 

وقتی رفتیم خونه مادرشوهرم خواهرشوهزم و مادرشوهرام توپیدن ب ما که شماهم رفتین مسافرت با خاتوادتون نگفتین😐 هیچی دیگ دعوا شد و کلی حرف زده شد و گفت ماشینتوت رو بدین پسرم و ...کلی حرفای دیگ من جواب همشونو دادم

قهرکردیم تاااا الان ک سه ماهه

خلاصه بابای شوهرم ی وقتایی می اومد ی سرگوچیک دم دری میزد حالا اومده میگ فردا ندریمونه

مادرشوهزم ایقد مغروره ک حتی ی زنگم نزد

خلاصه جونم بگه براتون ک انکاری خواسته رفع تکلیف کنه

سه ماه نوشونو ندیدن

س ماه زنگم نزدن

حالا برم یا نرم

اصلا دوس ندارم بزم

مادرشوهرم برا داماداش همه کاری میکنه برا ما هیچی منم میخام مثل خودش مغرور باشم

اگ فردا نرم همه عیبش میکنن و دو روز دیگ ام سرکوفتش میشه

دیگ همین

منصفانه راهنمایی کنین

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها ما دوتا ماشین داریم یکیش گرونه یکیش دایم زیر پای شوهرمه میگ اونی ک زیر پای شوهرت بده بردارشوهرم

چرا کمک مالی نمیکنی و..

اگه من بجات بودم نميرفتم اگه خيلي دلشون اشتي كردن ميخواد ميتوني از نذري براتون بفرسته

در اونصورت بعدا مثلا يكي دو هفته بعده نذري ميرفتم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

من علت دعوارو متوجه نشدم

ولی اگه همسرت مایل نیست توهم نرو

چون اگه بری باز دلخوری پیش بیاد همسرت میگه من گفتم نریم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
بچه ها ما دوتا ماشین داریم یکیش گرونه یکیش دایم زیر پای شوهرمه میگ اونی ک زیر پای شوهرت بده بردارشوه ...

از كي تا حالا برادري ك زحمت كشيده كار كرده از زنو بچش زده خريده بايد بده به داداشش بگو

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
از كي تا حالا برادري ك زحمت كشيده كار كرده از زنو بچش زده خريده بايد بده به داداشش بگو

دیونه شدم از دست این گدا گشنه ها بخدا ی پیرمرد پیرزنن دختراشو داده خانواده پولداااار ماشین خراجی و خونه فراوون چشم طمعش ب ماست  خحالتم نمیکشن

2706