2410
2553
با چه روشی میشه کم هزینه رفت کانادا؟ تحصیلی و سرمایه گذاری نه.

هزینه ک باید کرد ولی خوبی کانادا اینه ک خودت و همراهت میتونی کار کنی. من ک سیصد میلیون گذاشتم ولی سعیمون اینه اونجا هزینه ها رو دربیاریم از جیب خرج نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه ک باید کرد ولی خوبی کانادا اینه ک خودت و همراهت میتونی کار کنی. من ک سیصد میلیون گذاشتم ولی سع ...

مرسی عزیزم.....مثلا چقدری میخاد.....میشه با توری چیزی رفت...اقامت تحصیلی و سرمایه نه...یه روش دیگه ولی مناسب

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2456
بریم اونجا کار کنیم...من کارمندم اونم آزاده

میشه توریستی رفت ولی من اصلا نمیدونم چجوریه. مثلا چند ماه بری اونجا بعد دنبال کار بگردی هم میشه.این سوالا رو برو از دفاتر وکلای مهاجرت ب کانادا بپرس

شروع کلاسها ژانویه است.مشکلی با پرواز ندارم البته میدونم پروازش طولانیه. مشکلم کالجه قبول میکنه ک حی ...

بهترین کار اینه ایمیل بزنین و از خودشون بپرسین. ولی به نظر من شما باید دیفر کنین در هر صورت. چون از درس ها عقب میمونین و نمیتونین برسونید. ضمنا حتما با پزشک قبلش مشورت کنین تا مطمعن بشین که پرواز طولانی واستون ضرر نداره. بعضی از پروازها هم برای خانم های باردار محدودیت دارن (فکر کنم 34 هفته هستش). اینم چک کنین

بهترین کار اینه ایمیل بزنین و از خودشون بپرسین. ولی به نظر من شما باید دیفر کنین در هر صورت. چون از ...

ممنون از جوابتون. بله قرار شد دیفر کنیم و بعد زایمان بریم اونجا.