2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خانوم شیرازی ادرس پیجی از شیراز بهم دادن خیلییی قیمتاش مناسب بود 

اسکرین پیج تو صفحه اخر تاپیک سیسمونیم هست 

ایشون میگفتن مغازه پایین شهر شیراز 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
2728
شیراز خیابان داریوش یه پاساژ هست سیسمونی داره از هرکی بپرسی میدونه و بازار وکیل 

خیابون داریوش ک میگی قیمتا خوبه؟

به نظرت طرفای طالقانی و بازار وکیل مناسبتره یا داریوش؟

پسر نازم عاشقتم  

ببین چهار راه فضیلت خیابان فیض کنار پارک یاسمن یه سوله هست سیسمونی داره ولی باید وقت قبلی بگیری آقای زارع همه چیزم داره حتی کهنه شور 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اگر ست سیسمونی نمدی خواستی بهم بگو.ارسال میکنم برات با پست.نمونه کار خودمه.دخترونه و پسرونه میزنم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
خیابون داریوش ک میگی قیمتا خوبه؟ به نظرت طرفای طالقانی و بازار وکیل مناسبتره یا داریوش؟

داریوش پاساژ شعله منظورشونه که گرونتره نسبتا 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خیابون داریوش ک میگی قیمتا خوبه؟ به نظرت طرفای طالقانی و بازار وکیل مناسبتره یا داریوش؟

جدیدا نمی‌دونم ولی طالقانی بازار وکیل بی کیفیته بعضی موقع ها حتی قیمت ستاره و بالا شهر ارزون تره بگرد همه جا داریوش همه چی دیگه تو پاساژه هست همه قیمتی

جدیدا نمی‌دونم ولی طالقانی بازار وکیل بی کیفیته بعضی موقع ها حتی قیمت ستاره و بالا شهر ارزون تره بگر ...

موافقم بازار وکیل خیلی با کیفیت نیست