2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا جدیدا میشنوم همه میرن وان... خبریه؟!  شنیدم مثل یک شهرستان کوچیک و فقط برای خریدع

اکثر کارخونه ها و تولیدی ها توی شهر وان هستش. برای خرید ارزونتر از استانبوله

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2720

وان برا تفريح خوب نيست فقط برا خريد...الانم همه چى گرونه!!اگه ميخوايد بريد صبر كنيد اواخر بهمن يا اوايل اسفند بريد كه تخيفاى زمستونشونو بزنن

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
شما رفتی؟ چطوری میشه بدون تور رفت. 

با ماشین میری لب مرز ...پارک میکنی...از تهران ۱۱-۱۲ساعته

بعد ویزام نمیخواد ....میزی خرید میکنی برمیگردی...

از سایر شهراش ارزون تره و تا جایی که میدونم با صدتومن میتونی جایی و شب کرایه کنی و بمونی..

😍

2714
بچه ها من وان زندگی میکنم سوالی چیزی بود بگین جواب بدم

سلام عزیزم ما میخوایم بریم وان ب نظرت با 1500 لیر میتونیم خرید خوبی بکنیم یا نه وقت و هزینه رو هدر میدیم ؟

و اینکه کجاها قیمتاش مناسبتره برای خرید 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
سلام عزیزم ما میخوایم بریم وان ب نظرت با 1500 لیر میتونیم خرید خوبی بکنیم یا نه وقت و هزینه رو هدر م ...

عزیز دلم البته که میتونین خرید خوبی یکنین.من خودم مشتری ثابت پولو موود هستم.رودی پارک.وان پارک اف خیلی خوب میزنه.ویار هم مارک خوبی هست دوتا فروشگاه بزرگ داره توی وان .یکی فلکه بشیول پایینتر از زراعت بانک یکی جمهوریت حاده سی کارابکیر.امیدوارم خوش بگذره سفر دوست خوبم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
عزیز دلم البته که میتونین خرید خوبی یکنین.من خودم مشتری ثابت پولو موود هستم.رودی پارک.وان پارک اف خی ...

مرسی عزیزدلم خیلی ماهی خانم...  کلی امیدوارم کردی  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه...