2726
عنوان

در مورد تست پاپ اسمیر

4684 بازدید | 9 پست
سلام به همه دوستان نی نی سایتی
میشه لطف کنید و بگید این تست چه طوری انجام میشه و ایا درد داره یا نه؟هزینش چقدره و کجا انجام میدن؟
اگه لطف کنید و زودتر جواب بدین ممنون میشم
< کــــامـــــــــــــی >

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این تست شرایطی داره:
یک هفته بعد از پریودت(روز 14)، که دو شب قبلشم نباید نزدیکی داشته باشی و از کرم های داخل واژنم استفاده نکنی، گرفتنش هم خیلی راحته،دکتر زنان و ماماها انجام می دن، یه وسیله ای شبیه گوش پاکنو آروم به سطح داخلی بدنت میکشن طوری که اصلاً اصلاً متوجه نمیشی، بعد اونو روی لام آزمایشگاه می مالند بعد از چند دقیقه که خشک شد میبری آزمایشگاه.همین. اگه جواب منفی باشه سالی یک بار انجام میدی تا سه سال، بعد از اون هر سه سال یک بار.
تازه من شنیدم هر خانومی بعد ازداواجش بعد از اولین نزدیکی باید این تست و انجام بده.
من از کاربران اقا هستم واین سوال رو برای فرد دیگه ای پرسیدم (خانوم)
ممنون از اینکه زود جواب دادین متشکرم
ولی میترسه و نمیره انجام بده میگه شنیده که خیلی اذیت میشن و تحملش سخته!نمیدونم چه طور باید متقاعدش کنم ؟!
مامی فرشته .به نظر شما ایرادی داره که یه اقا این سوال رو بپرسه ؟ این سایت مگه هدف دیگه ای جز اطلاع رسانی هم داره ؟ حتما مشکلی پیش اومده که این سوال رو مطرح کردم .
مگه وقتی خانومی درباره مشکل همسرش از کاربران اقا کمک میخواد نباید کمش کرد یا به قول شما واضح و صریح جواب داد..؟!
لطف کنید به پست های قبلی من یه سر کوچولو بزنید و خودتون قضاوت کنید .اگه مزاحم بودم یا چیز دیگه ای بود تا الان دسترسیم به سایت قطع شده بود.
تا زمانی این ایت تفکر اشتباه بین مردم ما هست نباید توقع یه زندگی سالم و پر از اگاهی از خود و طرف مقابل داشت

شرمنده سرتون رو درد اوردم .
از دوستانی که لطف کردن و جواب دادن سپاسگذارم .بیشتر از این مزاحمتون نمیشم