2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رفتم 

مثل قبل نميصرفه

جاي تفريحي هم كه جاي خاصي نداره نصف روز تموم ميشه جاهاي تفريحيش

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

من رفتم عزیزم.

ما کلا همه شهرها و کشورهارو خودمون رفتیم بدون تور.چون اصلا تور نمیخواد که تو این دورا زمونه‌.

اره خیلی خوش گذشت.خرید که از AVM من بیشتر داشتم.

تفریح جزیره و پارک گربه ها و پارک تو مسیر همون جزیره بود کنسرت داشت اونجاهم رفتیم و اینجوری دیگه.

2738

ما وان ندارم حموم میرم فقط😂😂😂😂😂😅😅 ولی جدی وان یکی از بدترین هاست فامیلامون رفته بودن میگفتن خیلی کثیف بود اصلا جای تفریحی خوبی نیست

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
خب نحوه رفتن و از مرز رد شدنو بلد نیستم 

عزیزم شما هر شهری که هستین .باید بری مرز رازی.اگه خودتون ماشین دارین با ماشینتون برین مرز رازی.فقط یه چیزی اصلا از مسیر خلوتش نترسین امنیت کامل کامله.

بعد اونجا تو پارکینگش ماشینو پارک کنین و برین داخل ساختمان خروجی بزنین و بسلامتی برین اون ور مرز.اون ور یه عالمه ماشین ترکیه ای وایساده که بهشون میگن دلموش.سوار اونا بشین میبرتتون مرکز شهر.اونجا هتل buyuk asur هم خوبه خواستین برین اون هتل.دسترسیش خوبه به همه جا.

2706