2703
2553

چطور این کارو کردن وچیزایی که نیازه رو لطفا بگید

یه خوزستانیه شااده مردادیه مثل شییر❤😻😎فقط میگم‌مررسی خداجوونم که به عنوانه یه آدم فرصته زندگی دارم من عااشقه خودمم عاشقه عاشقه خودم هیچی تودنیا نمیتونه برام باارزشتر از خودم باشه دوس داشتنه خودم برام خیلیی حس قشنگیه چون به این نتیجه رسیدم وقتی خودمو دوس دارم به بقیه بیشتراحترام‌میزارمو اوناهم بیشتر دوس دارم...ازاشتباه بدم‌میاد ولی اشتباهاتمم دوس دارم چون اشتباه بهایه سخت سنگینیو درقبالش پرداخت کردم😊سعی میکنم تکرار نکنم روزگااربه کااام😄😄😄ودرمورده درخواستایه دوستیتونم پلیزندید چون تاییدنمیکنم کسیو تااطلاعه ثانویه حالوحوصله کل کل کردن هیچ احدوناسیو ندارم مگرحوصله خودمو ودرآخرم این جمله که میگه باورکنید خیلی درسته این جمله گاهی اوقات تنهایس خیلی بهتره باورکن بعضیا بیشتر تنهات میکنن  

بگین منم استفاده کنم... یکی منو بلیکه...لدفا

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام کپسول های کراتینه هدیه آوردن هنوز استفاده نکردم ولی دوستم که خودش استفاده کرده بود گفت خیلی موهاش خوب و نرم شده

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2456
2714
راضی هستی گلم؟ چقدر دوام داره؟ 

من موهام رو ۸ ماه پیش کراتینه کردم. موهام خیلی خوب شد. بعد از حمام فقط یه سشوااار و لخت و عالی عالی تا چند روز پیش که رفتم موهامو رنگ کردم با اینکه رنگم بدون امونیاک بود تمام کراتینم خراب شو و چشمت روز بد نبینه موها همون موهای سوخته قبل. ادامسی میشد گره میشد پودر میشد و خورد. اخرش مجبور شدم همه رو کوتاه کردم اونم پسرونه. میخوام بگم بهت اینکه میگن احیای مو دروغه تبلیغه. کراتینه یه کاور روی موئه کافیه رنگ کنی باز مثل روز اول میشه هزینه کراتینع هم خیلی بالائه. اسفند شد ۱۵۰۰ موهامم تا شونه هام بود

2706