1421
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
عزیزم من کراتینه کردم البته ارایشگاه رفتم. موهات از دکلره سوخته؟؟

راضی هستی گلم؟ چقدر دوام داره؟ 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1394
راضی هستی گلم؟ چقدر دوام داره؟ 

من موهام رو ۸ ماه پیش کراتینه کردم. موهام خیلی خوب شد. بعد از حمام فقط یه سشوااار و لخت و عالی عالی تا چند روز پیش که رفتم موهامو رنگ کردم با اینکه رنگم بدون امونیاک بود تمام کراتینم خراب شو و چشمت روز بد نبینه موها همون موهای سوخته قبل. ادامسی میشد گره میشد پودر میشد و خورد. اخرش مجبور شدم همه رو کوتاه کردم اونم پسرونه. میخوام بگم بهت اینکه میگن احیای مو دروغه تبلیغه. کراتینه یه کاور روی موئه کافیه رنگ کنی باز مثل روز اول میشه هزینه کراتینع هم خیلی بالائه. اسفند شد ۱۵۰۰ موهامم تا شونه هام بود

1396

تا ۳ روز بعدش نباید حموم بری و کش یا کلیپس این ۳ روز نباید به سرت باشه بعدش با شامپو مخصوص کراتین یا شامپو بچه موهات بشوری و هرسری از حموم اومدی موهات با سشوار خشک کنی و با شونه پلاستیکی یا چوبی شونه کنی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من موهام رو ۸ ماه پیش کراتینه کردم. موهام خیلی خوب شد. بعد از حمام فقط یه سشوااار و لخت و عالی عالی ...

ممنون بابت توضیحات عزیزم، ولی خوبه تا هشت ماه رفته فکر میکردم زودتر اثرش بره، من چند وقت پیش حتی نوبت گرفتم اما چون زیاد استخر میرم و گفتم کلر براش خوب نیست منصرف شدم 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین

من تصميم دارم براي عيد برم موهام از گودي كمرمه ميدونم هزينش خيليه دارم پس انداز ميكنم از يجاي معتبر پرسيدم گفت حداقل شش ماه ميونه بعدشم بايد تمديد كني ولي رنگ نكني بعدش بهتره و دوامش ببشتر ميشه شامپوي مخصوص ميخواد و همينا

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداريم نيست دومين سالگرد ازدواج من و عشقمه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم خيلي سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت  خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم كاش دعا كنيد همسري بتونه جايي استخدام بشه   
1339