2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید زردی ش چک شه بهتره ببریش تا ۵ روزگی که حتما نمونه خون کف پاشو بهداشت میخواد

ای بابا اینجا دو سه تا دکتر هست یکیش وقت نمیده بقیه نیستن

خدایا منو یه دل سیر ببخش
ببین اگه نی نی الان سه روزشه ورش دار ببر مطب بگو دکتر گفته باید بیاریش حرف زیادی زد پافشاری کن اخر م ...

باور کن دوساعته انگار دارم با رهبر حرف میزنم ک انقد بالا گرفته خودشو

دکترش همینه گف بیاریش این نمیزاره میگه وقت قبلی نداری ب من چ میگم بابا زرده بچه فردا جمعس تا شنبه تو جواب میدی مرغه یه پاس. ۴روزشه دخترم زایمانم زودرس بود خبر نداشتم ک وقت بگیرم

خدایا منو یه دل سیر ببخش
باور کن دوساعته انگار دارم با رهبر حرف میزنم ک انقد بالا گرفته خودشو دکترش همینه گف بیاریش این نمیز ...

عزیزم کدوم شهر هستی؟اگه تهرانی ببرش بیمارستان کودکان شهید فهمیده همونجا ازش ازمایش زردی میگیره از کف پا ۵دقیقه ای جوابش و میده مشکلی هم باشه دارو دکتر هست اگرم تهران نیستی بالاخره شهرتون ی بیمارستان کودکان داره دیگه اینجوری ک نمیشه بچه زردیش بره بالا خدایی نکرده چی مگه کجا زندگی میکنی ک فقط ی دکتر هست اخه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
عزیزم کدوم شهر هستی؟اگه تهرانی ببرش بیمارستان کودکان شهید فهمیده همونجا ازش ازمایش زردی میگیره از کف ...

ممنون بردم بیمارستان بستری شد گف هم تب داره هم زردی😔😭

خدایا منو یه دل سیر ببخش
ممنون بردم بیمارستان بستری شد گف هم تب داره هم زردی😔😭

اخی عزیز دلم انشالا ک بلا دوره زردیش رو چند بود؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
اخی عزیز دلم انشالا ک بلا دوره زردیش رو چند بود؟

نگفتن فعلا منتظرم دکتر بیاد دعا کن امروز مرخص شم اخه دختر دیگم هنوز کوچیکه یک سال و نیمه

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2706