1421
1389

دهمیه کتاب دست دو رو میدن ۴۰۰ تومن دست اولم بهش نمیدن(به خاطر یه مسئله آموزش از راه دور میخونه)برای اینا کتاب نمیدن..من خیلی پیگیر شدم تو دیوار و هر جا که بلد بودم اما پایین تر از ۴۵۰ نیست اصلا...خیلی با استعداده من چند روز زبان بهش یاد دادم فهمیدم هم خیلی علاقه داره هم استعداد...راه کاری دارین؟

چوخ دانشمه

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
1432

من کپی زدم کتابامو همه دوستامم کپی زدن واقعا به صرفس

شیمی دو جلد زیست ریاضی فیزیک دینی

فقط 270 شد

اگه دوس داشتین جامع برا سه سال یا دوسال کپی بزنین که سال بعدم نخواین دوباره مثلا من عربی دینی زیستمو برا دهم یازدهم گرفتم البته من امسال یازدهمم

برین چاپخونه یا کتابخونه ای که پی دی اف کتاب کمک درسیا رو داره بعد بگین کپی بزنه براتون تخفیفم بگیرین ازش

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

باچند تا ازافرادی که میدونید دست خیر دارن مشورت کنید پولشو جمع کنید براش کتاب بخرید خوب 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازمه
1387
من کپی زدم کتابامو همه دوستامم کپی زدن واقعا به صرفس شیمی دو جلد زیست ریاضی فیزیک دینی فقط 270 شد ...

بابا کمک درسی پیشکش...کتاب درسی میخواد گلم....

چوخ دانشمه

خانما مگر قیمت هر سری کتاب درسی چقدره ؟ من یادمه اون وقتا که مدرسه می رفتم تو لوازم التحریری ها و کتاب فروشی ها یک سری کاملشو می فروختن الان این طوری نیست ؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازمه
من وارد نیستم ، یعنی کتاب مدرسش ۴۵۰ هزار تومن میشه؟ دست دوم یعنی؟ مگه مدرسه خودش کتاب نمیده توضیح می ...

نه مدرسه نمیده آموزش از راه دور کتاب نمیده کتاب تو بازار ازاد ۷۰۰ تومن و دست دو ۴۵۰ تومنه

چوخ دانشمه
1364