2726
عنوان

نه طلاقم میده برم دنبال زندگیم نه باهاش آرامش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 57 پست
پیشنهاد بدین تو این اوضاع باهاش چیکار کنم ‌. دوروزی قهر بودم خودش اومد اشتی کرد .کلا رهاش کنم ؟

پیشنهاد من اینه به خودت برس. محبت و توحه گدایی نکن. برای پیشرفتت قدم بردار. سره خودتو شلوع کن. با بچه ات خوش بگذرون. برای پیشرفت بچه ت هر کاری بکن.

روی خودسازی خودت کار کن بعد میبینی اونم چقدر عوض میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیشنهار خوبیه فکر میکنم خیلی اویزونم .

فکر نکن. خیلی هستی. 

اینطوری فکر میکنه خبریه. اصلا سر گوشی هم که میره اهمیت نده. واقعا وقتشه رهاش کنی. منطورم طلاق و طلاق عاطفی نیست. 

رهاش کن و برای خودت مدتی زندگی کن. شادیت رو وابسته به هیچ کسی ندون. 

خونه بابام خوب نیست نمیخوام برم اونجا هم حمایت نمیشم فقط سرکوفت میزنن

من جای تو بودم دومی رو باردار نمیشدم و تهدیدش میکردم که چون ادم سرشناسیه میرم سرکارش و ابروشو میبرم تا حق طلاقو خونه رو بده بهم

من جای تو بودم دومی رو باردار نمیشدم و تهدیدش میکردم که چون ادم سرشناسیه میرم سرکارش و ابروشو میبرم ...

خب سری قبل همینکارو کردم قول داد که درست میشه ولی وقتی برگشتم مدتی بعد عوض شد .

اصلا حرف تو سرش نمیره .قبل ازدواجم عاشق هم بودیم ولی یکدفعه عوض شد.

باید یکی باشه کمکت کنه کسی رو داری؟ آلان که بارداری بچه بدنیا بیاد وقت سرخاروندن هم نداری میخوای با دوتابچه جدابشی اونوقت حتما با نفوذی که داره بچه هات رو میگیره اگرم بخوای بچه هاتو بگیری که پشتوانه ای نداری😔 آگه میاد منت کشی که آشتی کنه باهات یعنی دوست داره یکم به خودتون فرصت بده برو پیش مشاور خیلی باهاش حرف بزن که نرم بشه بلاخره ی روز عاشق هم بودین

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706