2733
2734
عنوان

نشتی کیسه آب

101 بازدید | 12 پست

سلام خانوما

من توی ماه هشتم هستم احساس خیسی کردم زنگ زدم بیمارستان گفت دستمال بذار تا دوساعت دیگه اگر خیس شد بیا.توی این مدت حالت خوابیده باشم یا عادی؟ اگر کیسه آب سوراخ شده باشه بیمارستان چکار میکنن؟

استراحت کن و اصلا تکون نخور... اگه برا کیسه آب باشه شاید بچه رو دنیا بیارن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بری بیمارستان خوبه...به دکترتم اطلاع بده...فکر کنم آمپول تکمیل ریه بزنن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
خیلی عادی باش ... خدای نکرده ختم بارداری میدن

خب بچه رو دنیا میارن...بچه معمولا تو ماه هشت میمونه

سریع به دکترت بگو...اینجا کسی نمیدونه... خطرناک نباشه

2738
یعنی بنظرتون زودتر برم بیمارستان؟

با دکتر یا مامات مشورت کن...زود باش...اینجا کسی تخصص نداره...زود باش

برامن نشستی بود دردم داشتم شل وسفت میشد شکمم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت