2410
2553

من شاغلم. درآمدم هم خوبه. اما از درجا زدن بدم میاد. سال ها رو بیهوده تلف کردم. صرف شاغل بودن. از اونجا که دوست نداشتم فوق لیسانس بخونم پس رفتم و سرم رو با زبان انگلیسی یاد گرفتن گرم کردم و چهار سالی مشغولش بودم. تا باردار شدم و بچه همه وقتم رو گرفت. الان که بچه اولم پنج سال و بچه دومم یک سالشه, تصمیم گرفته ام باز پیشرفت کنم و جلو برم. از رکود و یکنواختی بدم میاد. باعث میشه تا افسردگیم عود کنه باز. کلاس های تحلیل تکنیکال بورس میرم و از این طریق درآمد زایی بیشتری درست کرده ام. اما با این حال راضی نیستم. میخوام بدنسازی رو باز شروع کنم و هر روز برم, و به ظاهرم و اندامم خیلی برسم. سی و شش سالمه و باید زودتر از این حرف ها به خودم میرسیدم. اما وقت کم میارم. واقعا سخته با دو تا بچه و شوهر و خونه و شاغل بودن. بیست و چهار ساعت کمه. مخصوصا برای من که به خواب بعدازظهر معتادم. گاهی خسته میشم از دست خودم. هیچ وقت راضی نیستم از وضعیت فعلی و باز میخوام جلوتر برم. 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

این روحیه خیلی خوبیه    تلاش برای بهتر شدن همیشه عالیه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
این روحیه خیلی خوبیه     تلاش برای بهتر شدن همیشه عالیه

اما این که هیچ وقت نمیتونم از خودم راضی باشم بده. احساس بدیه که انگار همش عقبی 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
اما این که هیچ وقت نمیتونم از خودم راضی باشم بده. احساس بدیه که انگار همش عقبی 

خب همون حس اس که باعث میشه شما بازم به دنبال بهتر شدن باشین

راضی بودن که دیگه تلاشی نمی طلبه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.