2726
عنوان

سونو ۳۱ هفتگی و ....

4559 بازدید | 17 پست

بچه ها سلام

من ۳۱ هفته و ۱روز هستم الان.از اول حاملگیم‌تا الان هرچی سونو دادم‌برا چنین عالی بوده و هیچ‌مشکلی نداشته

دوروز قبل رفتم سونو ۳۱ هفتگی و دیروز ج سونو رو برا دکتر‌بردم‌.همه‌چیش خداروشکر‌خوب بود و وزنش هم ۱کیلو و ۸۰۰‌بود

ولی یجا تو سونو زده بود یه نقطه تو مغزشه .دکتر‌میگف به اجتمال خیلی زیاد گذراس و از بین‌میره

ولی اگه‌نرف یا عفونت مغذی هس یا مشکلات ژنتیکی و کروموزومی ولی باز نظرش روی اون بود ک‌مشکلی نیس.گف دوهفته دیگه باید تکرار کنی سونوتو

دیشب تا حالا حال و روز ندارم..اصلا نخابیدم ذهنم‌درگیره

شوهرمم‌نیس کربلاس

کسی بوده مثل من‌باشه؟؟ هیچی نباشه واقعا

من دارم‌میمیرم خیلی میترسممممم😪😭😭😭😭

خدا حال همه رو خوب کنه..

منم اب دوربچم زیادبود😭

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا یکی با من اومده بود سونو توی سه چهار ملگاهگی 

دکتر بهش همینو گفت .فت اینا نعمولا جذب میشن چیزی نیست

خوب شما سعی کن توی تغذیت از انتی اکسیدان بیشتری استفاده کنی(میوه حات و سبزیجات و اینکه از هله هوله و سرخ کردنی و ..دوری کنی)

به شوهرتم بگو رسید اونجا خدمت آقای دکتر مطرح کنه😉❤❤ حل میشه ان شالله

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728

نه بابا هیچی نیست اگه چیزی بود تا الان نشون میداد نمیذاشت هفته سی ویک

الکی فکرو خیال نکن و استرسی نشو که استرس و گریه ضررش بیشتره

من بهت قول میدم هیچی نیست

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
خو‌چیکار کردین؟

هیچی دکترگفت اگه تا۳۹،۴۰هفته زایمان نکردی دوباره سونوبده

چرااب دورجنینم زیادبوده؟

مشکلی داشته؟

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
والا یکی با من اومده بود سونو توی سه چهار ملگاهگی  دکتر بهش همینو گفت .فت اینا نعمولا جذب میشن ...

دعا کنین تروخدااا

من دیشب اینو ک گف از حال رفتم واقعا سرگیجه گرفتم و فشارم افتاد پایین

حالم بده از دیشب تا حالا

خدا حال همه رو خوب کنه..
نه بابا هیچی نیست اگه چیزی بود تا الان نشون میداد نمیذاشت هفته سی ویک الکی فکرو خیال نکن و استرسی ن ...

عاخه منم همین نظرو دارم اگه چیزی بود چرا از اول نگفتن ؟ 

اول ک بیشتره این چیزا و بیشتر اینا رو میگن

بخدا من هرچی سونو رفتم‌گفتن چه بچه خوبیه همه چیش عالیه

من دیگه خوشحال و خندون بودم 

یهو دیشب انگار یه خونه آوار شد رو سرم

تروخدااا دعا کن برام

من تا دوهفته دیگه جنازمم نمیمونه

من‌خیلی حساسم رو این چیزااا

خدا حال همه رو خوب کنه..
هیچی دکترگفت اگه تا۳۹،۴۰هفته زایمان نکردی دوباره سونوبده چرااب دورجنینم زیادبوده؟ مشکلی داشته؟

اب دور جنین زیاد نیس عزیزم

مشکلم چیز دیگس 

بخون قشنگ متنو

خدا حال همه رو خوب کنه..
عاخه منم همین نظرو دارم اگه چیزی بود چرا از اول نگفتن ؟  اول ک بیشتره این چیزا و بیشتر اینا رو ...

به حد خنده داری دکترا و سونو های ما اشتباه میکنن

یکی بچش مشکل داشته به وقتش نگفتن

یکی بچش سالمه بهش گفتن سندروم داره طرف نوبت سقطم گرفته بعد دلش نیومده اخرشم فهمیده سالم بوده

یکی دیگم میگن قلب تشکیل نشده برو سقط کن

هفته بعدش قلب بچه تالاپ تولوپ میزده

یادت نره اینجا ایرانه و به هیچ چیزی نمیشه اعتماد کرد

پس برو بگرد خوش باش بهش فکر نکن و بسپر دست خدا

دو هفته دیگه تاپیک میزنی خداروشکر میکنی و هر چی فحش بلدی نثار دکترا میکنی 😄

والا بخدا ! 

من دلم روشنه همه چی اوکیه نگران نباش

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

عزیزم به خواهرشوهر منم گفتن تو سر بچه کیست داره معمولا خودشون رفع میشه اونم بچه ش دنیا اومد سالم بود تازه اب دورجنینم زیاد بود سز کرد اتفاق خاصی م نیافتاد،شایدم اصلا خطای دستگاه باشه ی جا دیگه هم برو سونو کن بد به دلت راه نده به منم هفته سی و یک گفتن سرش دو هفته بزرگتر که تا الان نبود دکترم گفت احتمال زیاد خطا دستگاهه،منم اصلا بهش فک نکردم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
به حد خنده داری دکترا و سونو های ما اشتباه میکنن یکی بچش مشکل داشته به وقتش نگفتن یکی بچش سالمه به ...

مرسیی گلممم

فقط شما بودی انرژی مثبت فرستادی براااام

واقعا ممنونم ازت واقعا متشکرم

خدا حال همه رو خوب کنه..
عزیزم به خواهرشوهر منم گفتن تو سر بچه کیست داره معمولا خودشون رفع میشه اونم بچه ش دنیا اومد سالم بود ...

ای خدااا کاش اشتباه باشه

اره میرم یه سونو دیگه حتما ک بهتره

دکترم‌میگف این سونویی ک‌رفتی خیلی چیزا جزئی رو مینویسه 

شاید دکترا قبلی هم دیدن و گفتن‌مهم نیس نزدن اصلا تو سونو برات

نمیدونم والا چی‌میشه

دعا کن‌تروخدا برام من تا دوهفته دیگه دیوانه میشم از‌جوش و غصه

خدا حال همه رو خوب کنه..
ای خدااا کاش اشتباه باشه اره میرم یه سونو دیگه حتما ک بهتره دکترم‌میگف این سونویی ک‌رفتی خیلی چیزا ...

برو ی جا دیگه با همین نسخه سونو،نگران نباش اصلا بعدا به این روزات میخندی باور کن

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
2706