2726
عنوان

معرفی متخصص خوب زنان در ملایر

2548 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ملایری،  ميشه يه متخصص خوب زنان در ملایر بهم معرفی کنید؟  من تازه به شهر خوشگلتون اومدم. لطفا راهنماييم کنید خیلی دکتر لازمم.

خانم های گل ملایری تروخدا جواب بديد منو راهنمایی کنید واقعا به دکتر خوب نیاز دارم. ممنون از همگی☺

سلام عزیزم‌منم تازه اومدم ملایر میشه بگید کدوم دکتر خوبه؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم‌منم تازه اومدم ملایر میشه بگید کدوم دکتر خوبه؟

ببخشید شماها که تو ملایر زندگی می کنید میشه بگین واقعا اونجا شبا رو کوه ها دیده میشه اتیش روشن کردن وقتی میرن نزدیک هیچی نیس؟

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
2728
ببخشید شماها که تو ملایر زندگی می کنید میشه بگین واقعا اونجا شبا رو کوه ها دیده میشه اتیش روشن کردن ...

سلام  نمدونم‌کجا رو میگی خواهر

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
ببخشید شماها که تو ملایر زندگی می کنید میشه بگین واقعا اونجا شبا رو کوه ها دیده میشه اتیش روشن کردن ...

شماهم‌تازه اومدین‌ملایر؟

شماهم‌تازه اومدین‌ملایر؟

نه مشهدیم 😐چون شنیده بودم رو کوه ها شبا اینطوری کنجکاو شدم

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
 نه مشهدیم 😐چون شنیده بودم رو کوه ها شبا اینطوری کنجکاو شدم

شاید چراغ قوه باشه

حرم رفتین التماس دعا دارم 

شاید چراغ قوه باشه حرم رفتین التماس دعا دارم 

اوم من حرم نمیرم باشه مرسی از این که جواب دادین