2410
2553

من حین رابطه از سینم نیم فطره شیر اومد برای اولین بار 

امروزم دوباره فشار دادم باز اومد 

سرمم درد میکنه همه جا نوشته علایم تومور غده هیپوفیزه 

کسی بوده این علایمو داشته باشه ولی چیزیش نبوده باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی هورمون شیر. دختر داییم مجرد بود و اینطوری شد آزمایش داد یادم نیست دقیق ولی بخاطر هورمون بود. و اصلا بیماری عجیبی نبود فکنم یه دوره قرص خورد. برو دکتر بجای اینکه اینجا بیان الکی بهت استرس بدن و برات تجویز کنن

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2456

😐 به نوشته ها توجه نکن

این ترشح شیر بخاطر پرولاکتینه

برو دکتر برات ازمایش مینویسه اگه بالا باشه بهت قرص میده خوب میشه

سردردتم بخاطر فکر و احتمالا پایین بودن فشاره اب قند بخور خوب میشی

... 🌱
ترشح سینه رو باید پیگیر شد  من داشتم تو سینه هام کیست بود

شما کیست سینه داشتی عمل کردی؟ عمل درد داشت؟ 

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
2714
خوردی مگه؟ آره مثل شیر بود اما چیز بدی هم‌نیستا خیلی ها دارن

اره ترسیدم اخه تو نت گفت بعضیا اصلا اون مایعه شیر نیست اب سفید رنگه که اگه اونجوری باشه خدای نکرده خطرناکه منم خوردم ببینم شیره یا نه

2706