2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره میخوام بارداربشم یک ساله خونریزی رحم دارم تنبلی تخمدانم دارم الان بایدچیکارکنم

عزیزم سونوی شما میگه تخمک نداری باید دکترت برات دارو بنویسه که تخمدانت فعال بشه تخمک آزاد کنه که باردار بشی

خونریزیت یعنی چطوریه؟ همیشه خونریزی داری؟

... 🌱
 عزیزم سونوی شما میگه تخمک نداری باید دکترت برات دارو بنویسه که تخمدانت فعال بشه تخمک آزاد ...

اره همش داشتم الان دوماهه قطع شده یعنی این ماه دیگه نمیشه دیگه

نه ندادم  ممنون ازجوابتون

دوستم میخاستم یه سوالی از شما کنم . خواهرم بارها آی وی اف کرده ولی متاسفانه جوابی نگرفته ‌.به هر دری زدن ولی باردار نشده . یک نفر گف براش دعایی نوشتن.بعد از ۱۱ سال هنوز جنینی تشکیل نمیشه  . میخاستم ببینم شما میتونید کمکی کنید .ممنونتون میشم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
دوستم میخاستم یه سوالی از شما کنم . خواهرم بارها آی وی اف کرده ولی متاسفانه جوابی نگرفته ‌.به هر دری ...

انقدی که میدونم رحمش نمیتونه جنین قبول کنه 

چهله اوفتاده یه نفری که کارش باقرانه بایدچهله بری کنه

انقدی که میدونم رحمش نمیتونه جنین قبول کنه  چهله اوفتاده یه نفری که کارش باقرانه بایدچهله بری ...

چطوری ؟ چیکار کنه ؟ 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

من اصلا درین موردا اطلاعی ندارم .ممنون میشم دقیقتر بگی

ببخشیدا ولی نمیدونم چرا متنتونو خوندم پاهای من بشدت لرزید و مور مور شد 

2706