2737
2739
عنوان

غربالگری دوم

115 بازدید | 20 پست

دوستان شنبه ۱۴ هفته تموم میشه دکترم نوشت برای غربالگری دوم گفتم واجبه گفت آره غربالگری اول سالم بود با دوستم حف میزدیم گفتم شنبه میرم غربالگری دوم رو یکی از همکارهام گفت وای اگه گفتن سقط حتما سقط کن ها بعد دوستم گفت چرا مگه چیزی شده گفت آره نمیدونی که غربالگری دوم رو برای اونایی که مشکل دارن مینویسن تا مطمئن شن بعد بگن سقط کن غربالگری اول سالم بود دکترم رو عوض کردم این دکتر خوبه گفت نیاز

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

عزیزم اولا غربالگری دوم رو برای همه مینویسند

دوما.باید تو هفته 18بارداری بری،نه الان ک 14هفته هستی.حتمن چیز دیگ ای برات نوشته و شاید غربالگری اولت خوب نبوده

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اولا غربالگری دوم رو برای همه مینویسند دوما.باید تو هفته 18بارداری بری،نه الان ک 14هفته هستی. ...

نه گلم گفت ۱۵ هفته تا ۱۷ هفته میرن تو پانزده هفته نوشت برام هفته بعد

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
منم جفتشو دادم بچمم سالمه سالمه خداروشكر

مرسی گلم چند هفته دادی دومی رو

2738
وا نه كلا دوتا غربالگري داريم يكي ١٢ هفته يكي ١٨ هفته ١٤ هفته اصلا چيزي نداريم كه دوستتونم اشتباه مي ...

نمیدونم که دکتر قبلی من هم گفته بود ۱۵ هفته

من دیروز دکتر بودم.بهم گف اون هفته ک میری تو هفته18غربالگری دومت رو برو.گف بچه تو ان تی خداروشکر خوب بود.این یکیم برو تا دیگ خیالمون راحت باشه

کلا برای همه مینویسند.فقط آزمایششا اگ مشکلی نداشتی احتیاجی نیس بری.

بعدشم عزیزم تو دو هفته پیش سونو ان تی رفتی،تو دو هفته بچه خیلی تغییر نکرده.حتی جنسیتشم هنو مشخص نشده

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
من دیروز دکتر بودم.بهم گف اون هفته ک میری تو هفته18غربالگری دومت رو برو.گف بچه تو ان تی خداروشکر خوب ...

باشه اونوقت به دکترم بگم ۱۸ هفته برم فدات آره دیگه نه گفت آزمایشش رو هم برو

عزیزم غربالگری دوم واسه همه خانومای باردار مینویسن ... منم دکترم واسه 15 هفته گفت برو حالا باید 23 همین ماه برم غربالگری... معمولا واسه خانومایی که قبلا سقط داشتن یا غربالگری اولشون مشکوکه غربالگری دومو 15 هفته مینویسن... من تو غربالگری اولم تریزومی 21 low riskشده بخاطر اینکه خیالمون راحت بشه مشکلی نیست زود واسم غربالگری نوشت که اگه خدایی نکرده مشکلی بود زودتر اقدام کنیم برای سل فری

😎🤔
2706