2410
2553
عنوان

کیا از کیش خرید کردن؟ میشه بیاین

47958 بازدید | 36 پست

سلام خانوما می خواستم بدونم قیمت هاش و جنس هاش چه طوره؟ کدوم مراکز خرید بهتره 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

می خوام برای عید هم از اونجا خرید کنم....برای خودم و بچه ها...... خوبه اونجا؟ کجا برم؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمتا خیلی بالاس. اونجا همش مرکز خریده خب . همشم مثه هم . مگه اینکه اف زده باشن

آخه چند سال پیش فک کنم  پاندا بود رفتم خیلی قیمتا خوب بود و البته کیفیت 

نمی دونم حالا هست یا نه 

2456

من خالم کیش زندگی میکنه خیلی میناله از قیمتای اونجا مخصوصا ایام تعطیل میگه چند برابر میشه خودش یا از اونجا خرید نمیکنه یا موقع اف خرید میکنه ولی خب اف هم ک‌میزنن واقعا افه ها کلی تفاوته با قیمت اصلیش

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
من خالم کیش زندگی میکنه خیلی میناله از قیمتای اونجا مخصوصا ایام تعطیل میگه چند برابر میشه خودش یا از ...

الان که ایام تعطیل نیست..... از کجا بدونم کجاها اف داره؟ 

قیمتا با تهران فرق نداره 

بعضی جنسای مارک گرونترم هست مثل کتونی و لباس ورزشیو اینا

من همیشه پاساژای پردیس یک و دو ،مرکز خرید کیش، مروارید، مرجان ،ونوس، زیتون و ... میرم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

@مامالی     میشه کمکم کنین

2714

ببین من تابستون بودم مارک ها اف خورذه بود خیلی خوب بود مثلا 7 جنس میخریدیم 70درصد اف میخورد حالا تی شرت پیراهن مردونه زنونه فرق نداشت 

ولی قیمت هاش با تهران خیلی فرق نداره یکی دوتا پاساز ارزون تره که اونا هم چینی هستن 

ولی شانس بیاری تو اف باشه و بری میشه خیلی خوب خریذ کرد 

قیمتا با تهران فرق نداره  بعضی جنسای مارک گرونترم هست مثل کتونی و لباس ورزشیو اینا من همیشه پ ...

من مشهدم 

همیشه لباس برای بچه ها می گیرم خیلی زود خراب میشن و از رنگ و رو می رن گفتم امسال از اونجا خرید کنم چون جنس هاش می گن خوبه

جای خاصی یا بازاری نداره قیمت مناسب تر باشه؟ 

آف ها معمولا نزدیک عیده 

ما بهمن رفتیم خیلی عالی بود 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ببین من تابستون بودم مارک ها اف خورذه بود خیلی خوب بود مثلا 7 جنس میخریدیم 70درصد اف میخورد حالا تی ...

کدوم مرکز خرید رفتین؟ 

آف ها معمولا نزدیک عیده  ما بهمن رفتیم خیلی عالی بود

جدااااا؟ دوستم گفت مهر و آبان خیلی خوبه همه تخفیف داره

گفتی عید میخوام خرید کنم واسه اون گفتم بهت عزیزم.نمیدونم والا شانسیه دیگه مثلا دیشب میگفت اتفاقی یه مغازه کفش فروشی رفته یه کفش350ت رو85خریده بودعکس گذاشت  

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

اونجا قيمتاش تا حدودي بالاست و مثل تهرانه و پر از مركزاي خريده،مگر اينكه ب قول دوستمون اونجا بعضي مغازه هاشون يا off ميزنن يا black friday،اما ي بازار عربا داره ك همه چي توش پيدا ميشه بيشتر از همه هم لوازم خونگي،اما همه چي داره و ميشه ي چيزايي توش پيدا كرد اما واسه خريد عيد نميتوني روش حساب كني 

اما اگه قيمت واست فرقي نداره،پاساژ پرديس ١و٢، و رويال مال خوبه،مرجانم هست

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
2706