1507
1411
قیمتا خیلی بالاس. اونجا همش مرکز خریده خب . همشم مثه هم . مگه اینکه اف زده باشن

آخه چند سال پیش فک کنم  پاندا بود رفتم خیلی قیمتا خوب بود و البته کیفیت 

نمی دونم حالا هست یا نه 

هر جور می خوای باش فقط دورنگ نباش

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من خالم کیش زندگی میکنه خیلی میناله از قیمتای اونجا مخصوصا ایام تعطیل میگه چند برابر میشه خودش یا از اونجا خرید نمیکنه یا موقع اف خرید میکنه ولی خب اف هم ک‌میزنن واقعا افه ها کلی تفاوته با قیمت اصلیش

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
1484
من خالم کیش زندگی میکنه خیلی میناله از قیمتای اونجا مخصوصا ایام تعطیل میگه چند برابر میشه خودش یا از ...

الان که ایام تعطیل نیست..... از کجا بدونم کجاها اف داره؟ 

قیمتا با تهران فرق نداره 

بعضی جنسای مارک گرونترم هست مثل کتونی و لباس ورزشیو اینا

من همیشه پاساژای پردیس یک و دو ،مرکز خرید کیش، مروارید، مرجان ،ونوس، زیتون و ... میرم

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین من تابستون بودم مارک ها اف خورذه بود خیلی خوب بود مثلا 7 جنس میخریدیم 70درصد اف میخورد حالا تی شرت پیراهن مردونه زنونه فرق نداشت 

ولی قیمت هاش با تهران خیلی فرق نداره یکی دوتا پاساز ارزون تره که اونا هم چینی هستن 

ولی شانس بیاری تو اف باشه و بری میشه خیلی خوب خریذ کرد 

قیمتا با تهران فرق نداره  بعضی جنسای مارک گرونترم هست مثل کتونی و لباس ورزشیو اینا من همیشه پ ...

من مشهدم 

همیشه لباس برای بچه ها می گیرم خیلی زود خراب میشن و از رنگ و رو می رن گفتم امسال از اونجا خرید کنم چون جنس هاش می گن خوبه

جای خاصی یا بازاری نداره قیمت مناسب تر باشه؟ 

8

آف ها معمولا نزدیک عیده 

ما بهمن رفتیم خیلی عالی بود 

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

گفتی عید میخوام خرید کنم واسه اون گفتم بهت عزیزم.نمیدونم والا شانسیه دیگه مثلا دیشب میگفت اتفاقی یه مغازه کفش فروشی رفته یه کفش350ت رو85خریده بودعکس گذاشت  

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

اونجا قيمتاش تا حدودي بالاست و مثل تهرانه و پر از مركزاي خريده،مگر اينكه ب قول دوستمون اونجا بعضي مغازه هاشون يا off ميزنن يا black friday،اما ي بازار عربا داره ك همه چي توش پيدا ميشه بيشتر از همه هم لوازم خونگي،اما همه چي داره و ميشه ي چيزايي توش پيدا كرد اما واسه خريد عيد نميتوني روش حساب كني 

اما اگه قيمت واست فرقي نداره،پاساژ پرديس ١و٢، و رويال مال خوبه،مرجانم هست

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم توي بلواراندرزگو ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
1476
من مشهدم  همیشه لباس برای بچه ها می گیرم خیلی زود خراب میشن و از رنگ و رو می رن گفتم امسال از ...

پاساژ زیاد داره ولی جنسای خوب گرونه

ببین کیش معمولا تابستون خوبه برا خرید چون گرمه و کسی مایل نیست زیاد بره اون موقع قیمتا خوبه طرف پاییز من ندیدم شاید برا زمستون و قبل از عید هم آف بزنن 

چه خوب گفت مهران مدیری:همیشه قبل از بحث با هر کسی دو تا سؤال از خودتون بپرسید:کجای زندگیشم؟🤔کجای زندگیمه؟🤔 اگه جواب(هیچ جا)بود؛ بحث بیخود نکنید...⁦🤫🤫🤫
گفتی عید میخوام خرید کنم واسه اون گفتم بهت عزیزم.نمیدونم والا شانسیه دیگه مثلا دیشب میگفت اتفاقی یه ...

برای لباس عید بچه ها و زمستونی گفتم الان می رم بگیرم..... فردا می ریم

میشه عزیزم برام بپرسی کجاها برم که قیمت مناسب و تخیف دار خرید کنم آخه زیاد خرید دارم

جدااااا؟ دوستم گفت مهر و آبان خیلی خوبه همه تخفیف داره

خب من مهرو آبان نرفتم

همیشه زمستون میرم 

1508