2737
2734
عنوان

فروش لباس زیر و لباس خواب + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 28 پست
برای ماها ک نمیشناسیمون میخوای تخفیف بگیری؟ااااخیی چقد مهربونی 😁😩

میخوام فروش اون بره بالا ، هم کار اون راه بیفته هم شما ، تخفیفم میگیرم که معلوم شه که من آوردم مشتری براش     

خوب ببینند مثلا میخواد چی بشه! شکر خدا توی خیابون و مترو و اینستا و هرجایی پره

من تو خیابون و مترو اینستا از این چیزا ندیدم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو خیابون و مترو اینستا از این چیزا ندیدم

چه جالب!!!

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
بابا طرف خودش مرده میخاد سایز زنا دستش بیاد😂 وگرنه چ دلیلی داره بگه هرکی میخاد بیاد ب خودم بگه بر ...

عزیزه دلم نگفتم بیا پیام شخصی بده یا شمارت رو بده که . میخوام فروش دوستم بره بالا . تخفیفم فقط لازمه بگی مرجان نی نی سایت فرستاده. همین کافیه