2733
2734
عنوان

فروش لباس زیر و لباس خواب + عکس

573 بازدید | 28 پست

سلام

یکی از دوستام فروشگاه لباس زیر داره و کاراشو به قیمت خوب میده ، اگر کسی خواست بهم اطلاع بده تا معرفی کنم بهش و تخفیف بگیرم براش ، عگس بعضی کاراشو اینجا میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب چ منظور برا ما میخای تخفیف بگیری؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
ن اینکه به بقیه جاها دسترسی ندارن

ب بقیه جاها کار ندارم این عکسارو دارم میگم ، قشنگ زل میزنن بهش

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
الان اقایون میبینن قشنگ😂

خوب ببینند مثلا میخواد چی بشه!

شکر خدا توی خیابون و مترو و اینستا و هرجایی پره

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
مگه با دیدن اینا آقایون چیزیشون میشه؟؟؟؟🤔

😐مگه من گفتم چیزیشون میشه؟؟؟؟ 

گفتم الان با توجه کامل بهشون نگاه میکنن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بابا طرف خودش مرده

میخاد سایز زنا دستش بیاد😂

وگرنه چ دلیلی داره بگه هرکی میخاد بیاد ب خودم بگه براش تخفیف بگیرم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خوب ببینند مثلا میخواد چی بشه! شکر خدا توی خیابون و مترو و اینستا و هرجایی پره

وای چقدر از کاه کوه میسازین

گفتم الان ب این دوتا عکس قشنگ زل میزنن

2706