2726
ببخشید شوهر من امشب میره لوازم چیا براش بذارم؟

من شوهرم دو دست لباس زير

يه دست شلوار با پيراهن

يه حوله كوچيك دوتا شامپو با صابون مسافرتي

يه دونه جواب

شارژر پاور بانك

تنقلات آجيل اينا

سوشرت

همينا

زن_ عفت _افتخار💚🤍❤️
من شوهرم دو دست لباس زير يه دست شلوار با پيراهن يه حوله كوچيك دوتا شامپو با صابون مسافرتي يه دونه ...

مرسی عزیزدلم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
أهالي راستي  شوهر من يه داروخونه قرص برده هيوسين سرماخوردگي استانوفن اموكسي سلين سيريزين&n ...

اره دارم مرسی گلم که راهنماییم کردی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

شوهر من دو ساعت دیگه میره

من وقتی تنها میره بد خلقی میکنم وقت رفتنش

بدویید چهار تا کلمه خوب یادم بدید بگم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.