1464
1459

ببخشید شوهر من امشب میره لوازم چیا براش بذارم؟

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
ببخشید شوهر من امشب میره لوازم چیا براش بذارم؟

من شوهرم دو دست لباس زير

يه دست شلوار با پيراهن

يه حوله كوچيك دوتا شامپو با صابون مسافرتي

يه دونه جواب

شارژر پاور بانك

تنقلات آجيل اينا

سوشرت

همينا

من شوهرم دو دست لباس زير يه دست شلوار با پيراهن يه حوله كوچيك دوتا شامپو با صابون مسافرتي يه دونه ...

مرسی عزیزدلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
أهالي راستي  شوهر من يه داروخونه قرص برده هيوسين سرماخوردگي استانوفن اموكسي سلين سيريزين&n ...

اره دارم مرسی گلم که راهنماییم کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449

شوهر من دو ساعت دیگه میره

من وقتی تنها میره بد خلقی میکنم وقت رفتنش

بدویید چهار تا کلمه خوب یادم بدید بگم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.