1421
1389

ندا تموم شد رسیدیم ب الناز😣😣 شیطونه میگه بگیرم این دهنه منه جر بدم😣😣😂😂

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436
ندا تموم شد رسیدیم ب الناز😣😣 شیطونه میگه بگیرم این دهنه منه جر بدم😣😣😂😂

به داستان زندگی فاطمه(من) هم میرسیم😂😂😂

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
به داستان زندگی فاطمه(من) هم میرسیم😂😂😂

😂😂😂 

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1394
خدایش  شما مشکلات زندگیتو نو میگید بعد مقایسش کن کنید با این داستانا معلومه همش دروغه

من سر داستان ندا گریه کردم انقدر دلم واسه پسره سوخت😢😢

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
😂😂😂 

والا به خدا😂😂😂😂 نصفشون برداشت ازاد از رمانه   همین ندا هم که گفتم راسته جریانش رمانی بود

1403
والا به خدا😂😂😂😂 نصفشون برداشت ازاد از رمانه   همین ندا هم که گفتم راسته جریانش رمانی بود

داستانه زندگیت اومد تو سایت من یکی نفره اول وایسادم ک بخونمش😂😂😂

اره بابااا رمان بود مشخص بود

من سر داستان ندا گریه کردم انقدر دلم واسه پسره سوخت😢😢

من خودم نویسندم تشخیص می دم اینا دروغه شما مشکلتو خلاصه بصورت درد ودل میگی ولی وقتی همه چی حساب شده هست با ارامش داره توضیح میده اینا همش دروغه

خدایا شکرت 
1339