2733
2734
من ک از همه ی چی خسته شدم هر چقدر نذر کردم هیچ کدوم براورده نشد دیگه از همشون دست برداشتم تا اینکه ی ...

چه خوب 

انداختی ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی سخته میشه کسی انجام بده ب جام؟مشکلی نیس؟

در درجه اول خودت بعد اگه نتونستی و مشکلی بود اشکالی نداره نائب بگیر منتها خودت هم شرط نماز اول وقت و مراقبه رو رعایت کن

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
یعنی چی؟

منظورم اینه ک اگ ی کادهنربلدی یامثلازبان بلدی میتونی اینجورنذرکنی گ مثلایک ماه دوماه یامثلاچندجلسه همینجوری رایگان آموزش بدی ب بچه هایی ک وضع مالی بدی دارند ازاونابخوای برات دعاکنن البته این فقط ی پیشنهادبود 

2738

چندتا نون پنیر درست کن یا به اندازه یه قابلمه غذا درست کن بزار تو ظرف ببر به کسانیکه واقعا محتاج هستن مثل اینا بی که توی سطل آشغال ها رو میگردن یا بچه های کار بهشون بده

دعای خیری که اونا میکنن گره از هر مشکلی رو باز میکنه

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
چه خوب  انداختی ؟؟؟

تازگیا همچین خوابی رو دیدم و ب همسرم گفتم ولی راضی نشد والا اونم خیلی ناراحته نزدیک دو سال بچه میخوایم هر چی هم نذر کردیم نگرفت قبول نمیکنه ک بندازم 😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2706