1421
1363

بچها چند روزه به مشکل خوردم و میدونم توی سایت کلی موضوع ناراحت کننده هست و خانوم حامله هس که زود احساساتی میشه و از این حرفا و واقعا نمیخواستم منم یه تاپیک بزنم ویه موضوع دپ اضافه کنم ولی دیگ نمیدونم چی کنم

اگه قبلا توی سایت دیده باشین زیاد گفتم از مشکلات خودم و نامزدم و اینکه چقدر برای باهم بودن داریم می‌جنگیم 

بعد چقدر اختلاف خانوادها اومدیم و رابطمونو رسمی کردیم... حالا که همه در جریانن خانواده من دارن میزنن زیرش 

بابام گیییر داده که تو با این ادم خوشبخت نمیشی

سر این موضوع خیلی باهاش جنگ کردم ک دعوامون حتی بالا گرفت برای اولین بار بعد20سال بابام زد تو گوشم فقط بخاطر اینکه با این ادم ازدواج نکنم با اینکه حتی قرارای عقدمونم گذاشتیم

چند روز پیش گفتم ک با نامزدم بحثم شد دوباره اشتی کردیم و این مشکلات شروع شده وقتی بهش گفتم واقعا راه حلی نداشت و فقط گفت اگ قراره من باعث بشم خانوادت چنین برخوردی باهات کنن و مشکل من باشم فقط کافیه تو بخوای تا برم بچها اینم بگم بابای من ادمی نبود ک دست روم بلند کنه

حالا واقعا نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم ک بفهمه من فقط و فقط میخوام با عشقم باشم

لطفا هم راه حل بدین هم لطف کنین دعام کنین

ببخشید طولانی شد

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1401

اینو بدون ک پدرمادرها صلاحتو میخوان ،لابد چیزی میدونه

بهت بگم که حتمن بیشترفکرکن و با ارامش از پدرت دلیل بخواه

بهش بگو اجازه بده اگ قراره خوشبخت نشم برم و خودم تجربه کنم

برای حاجتم;اللّهم صلی علی محمد و آل محمد.
دلیل پدرتون چیه برا مخالفت؟میدونم از حرفم خوشت نمیاد ولی به حرف بابات گوش کن

میگ وضع مالیش جوری نیس ک خرج تورو بتونه بده

بابا در حدی هست ک زندگیمونو بچرخونیم

اخهدطفلک داره شبو روز کار میکنه بهش گفتم اصن دااغون شد

پس مهدی چی واقعا بخاطر باهم بودن جنگیدیم این همه حرف زدیم برای ایندمون نقشه چیدیم همش ب باد میره&nb ...

بابات چیزایی رو میبینه که تو قراره چند سال دیگه ببینی.هیچ بابایی بد بچشو نمی خواد

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
1432
میگ وضع مالیش جوری نیس ک خرج تورو بتونه بده بابا در حدی هست ک زندگیمونو بچرخونیم اخهدطفلک داره شبو ...

مالی رو سخت نگیر ک حتتتتمن درست میشه بهت قول میدم

برای حاجتم;اللّهم صلی علی محمد و آل محمد.
اینو بدون ک پدرمادرها صلاحتو میخوان ،لابد چیزی میدونه بهت بگم که حتمن بیشترفکرکن و با ارامش از پدرت ...

فقط برام دعا کنین ک قبول کنه اگ اجازه نده نمیتونم عقد کنم

ببین هر چی تو خونه اتون میگذره نذار کف دست نامزدت 

اگه جور بشه و باهاش ازدواج کنی بعدا میشه یه پتک تو سرت

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم

حتما بابات ی دلیل قانع کننده ای داره که مخالفه وگرنه پدرومادر که بدنمیخواد برا بچش

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍
پدرت بد توروکه نمیخواد..ببین دلایل بابات چیه؟؟ هرچند عشق دلیل و منطق سرش نمیشه

گفتم ک میگ این نمیتونه خرج تورو بده

نمیفهمم چرا نتونه مگ من برا پول ازدواج میکنم

1427
میگ وضع مالیش جوری نیس ک خرج تورو بتونه بده بابا در حدی هست ک زندگیمونو بچرخونیم اخهدطفلک داره شبو ...

یعنی وضع مالی خونواده ی شما بهتره؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍

خودت چند سالته؟؟ اون آقا چند سالشه؟؟

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1391