2726
عنوان

کاش هیچ کس تو سن کم زایمان نکنه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10573 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای 16سالگی وزایمان؟؟من 22سالمه الان ازهمشون میترسم.😑😑 خوشابحالت چه پرجرات

الان ۲۲سالمه دومی تو راهه از زایمان این واقعا میترسم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
دختر خواهر شوهرم تو 14 سالگی زایمان طبیعی کرد پدرش در اومد دو بار دیگه رفت بخیه زد بیچاره

من اونموقع داغ بودم.اصلا نمیدونستم چی در انتظارمه

زایمان تموم شد گفتم دیگه راحت شدم ولی الان که ۴_۵سال میگذره میگم غلط کردم فقط

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2728

وای فقط اونی که دختر خواهر شوهرش تو ۱۴ سالگی زایمان کرد😥😥😥

از طرف من روی ماه مادرشو ببوس بگو خوب آتیش زد دخترشو

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
حرفات قبول  ولی چرا قدیمیا این مدلی نمی شدن ؟،

می شدن کی گفته نمی شدن؟ شما ندیدی تو خانواده من زیاد بوده خیلیاشون هم دور از جون زیر ۵۰ فوت می کردن. زیر ۵۰ کمردرد و دردای استخونی و از کار افتادگیشون شروع میشد. 

کاش هیچوقت هیچ دختری تو سن کم ازدواج نکنه.اگرم ازدواج کرد زود بفکر بچه دار شدن نباشه😔

موافقم من همین کارو کردم صبر کردم 

ولی بیا و ببین چیا میگن دیونم کردن 

یکساله اقدامم و نمیشه میگم شاید باید یکم زودتر دست به کار میشدم 😕َدوستام عین شما زود بچه دار شدن سینه ها شل و بد فرم شکم شل خیلی بده 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

قربون دهنت. ما یه همکار داریم جفت دختراش رو تو سن کم شوهر داده . هرچی هم گفتن به گوشش نرفت. فقط برا  خودش که دستش باز باشه هر غلطی میخواد بکنه. بعد توجیه میاره میگه خانوم من خونه داره  همه چی به دخترا یاد داده . شما کارمندین نمیتونیین یاد بدین. بعد شوهر یکی از دختراش قبلا کارگر ساختمونی بوده الان هم خدماتیه. دختر عین پنجه آفتاب افتاده به زاییدن پشت سر هم . تو همون سنی که بقیه دخترا دنبال درس و عشق و کارن. طفلی رو دیدم کلی شکسته شده. کاش قانون و دولت جلوی این ظلم رو می گرفت . مرتیکه برا اینکه بره زن دوم بگیره خونه رو خالی کرد

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
حرفات قبول  ولی چرا قدیمیا این مدلی نمی شدن ؟،

میشدن ولی  کسی اهمیت نمیداد حتی خودشون 

فکر میکردن خیلی طبیعیه که هی بزان و بشورن و بپزن و شیربدن ودوباره شکمشون پربشه!!!

بعصیشون هشت نه تا بچه داشتن یعنی بیست سال اول زندگی یا حامله بودن یا شیر میدادن یا هردوش ببین دیگه چیزی از اعصاب و کیفیت زندگی باقی میمونه؟

به کسی هم نمیگفتن وسالهای طولانی رنج و درد رو تحمل میکردن و بدخلق و عصبی میشدن و تبدیل شدن به بعضی مادرشوهرایی که حالا میبینی تحمل اسایش و شادی عروس رو اصلا ندارن چون با خودشون مقایسه میکنن

نه چهل و پنج سالگی زمان زاییدن هست نه چهارده سالگی هر دوش مشکلات خودشو ایجاد میکنه برای خود فرد بچه اش و اطرافیانش

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

به نظرم سن کم زایمان کردن خوبی های خودش و داره

و اما کمر درد شما به خاطر کم تحرکی ؟ ورزش نکردن و البته زایمان هم تاثیر داشته 

یه چندتا حرکت مخصوص کمر درد و دانلود کنید و نو خانه تمرین کنید 

قول میدم بهتر می شید

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
آخی خب کاش به حرف دکترت گوش میدادی

بچه بودم میگفتم دلیلی نداره بذارم چندسال دیگه 

الان فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم هیچوقتم جبران نمیشه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706