1421
1389

دیشب مامانم و برادرم اومده بودن خونم، منم طبق معمول با شوهرم دعوا کرده بودیم، اشفته و ناراحت بودم، شوهرم ماموریته، بغضم ترکید، گریه کردم، از رفتارای آزار دهنده ی شوهرم گفتم، سردیاش، بی تفاوتی و بی توجهیاش، سال تا سال دست نمیزنه بهم، حرف نمیزنه، من حرف میزنم پامیشه میره، میگه میخواد من و بچه رو بفرسته خارج، گاهی از زن دوم حرف میزنه ، زنگ میزنم جواب تلفنامو نمیده، دایم سر خانوادش دعوا میکنه، میگه به من زنگ نزن، کاملا حس میکنم بخاطر بچه نگهم داشته،و خیلی چیزای دیگه.....فقط و فقط پول میده، فکر میکنن چون پول میده باید لال شم دیگه! تمام اینارو با گریه گفتم، بعد دیدم هردو چشم دوختن به تلویزیون و چیزی نمیگن، بعد برادرمم انگار حرفامو نشنیده، تو سریال یه چیزی نشون داد و خندید، انقدر خرد شدم، 

نمیدونم با وجود اینکه اهمیت نمیدن بهم ، باز چرا من میشینم باهاشون درد دل میکنم، از تنهایی البته! نمیدونم حرفامو به کی بگم! به خانوادش هیچ وقت مشکلاتمو نگفتم، ولی این اواخر دوبار زنگ زدم و گفتم مشکل داریم به بهانه ای قطع کردن و دیکه زنگ نزدن! 

البته شوهرمم زرنگه، سرزبون داره؛ با ظاهرش و خوش برخوردی در بیرون و البته پول خرج کردن همه رو جذب خودش میکنه!

باید ببینی چرا شوهرت نسبت به تو و زندگیت دلسرد شده 

من که حاضر نیستم کسی از دعواهای خودمون بفهمه حتی مامانم

وقتی خانوادت که فک میکنی بزرگترین پشتیبان زندگیتن بدترین ضربه زندگیتو بهت میزنن طوری که روزای اولین روزای زندگی مشترکت زهرت میشه وقتی بابت کارای خانوادت که تو هیچ نقشی توش نداشتی از شوهرت که فک میکردی همه عشقته تیکه میشنوی دلت میخاد هزار میلیارد تیکه بشی اندازه غبارای هوا که کلا محو شی از زمین ... خیلی آرزو کردم نباشم و بمیرم اما  برآورده نشد نه تولدم اختیاری بود نه مرگم اختیاریه پس مجبورم بسوزم و بسازم ... سختیهایی که کشیدم توی بغضایی که وقت و بی وقت سراغم میاد خلاصه نمیشه ... من از دورنم خرد و شکسته ام و این فضای مجازی و شماها دوستای نادیده ای هستید که خواه ناخواه کنارتون آرامش بیشتری دارم نسبت به خانواده پدریم ... تنها چیزی که تو این زندگی پوچ دارم مدرکی هست که با هزار سختی گرفتم یه مدتیه امید به زندگیم برگشته با خودم میگم اگه آزمون استخدامی قبول شم اگه معلم شم خیلی چیزا عوض میشه حالا که امضامو تا ته خوندی یه بار از ته دلت دعا کن  و بگو خدایا نگاهی هم به حال این بنده ات کن ممنون⚘