2733
2734
عنوان

مامانها پسرم دل‌درد گرفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 28 پست
کجای دلش درد میکنه .تب نداره .حالت تهوع چی .چیزی خورده

دست میزاره پایین شکمش دیشب یه کوچولو تب داشت تهوع هم نداره 

💕خوشا پیدا شدن در عشق، برای گم شدن در یار💕
باباش میگه ولش کن خودش خوب میشه

واااا چه حرفیه..خودشم دل پیچه داشت همینو میگفت

دوباره ببر دکتر...البته پیش متخصص..انشالله که چیزی نیست

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی چیزی میخوره دل درده یا نه همش دل درذه؟

از دیشب تاحالا یه استکان جوشونده آویشن و غسل خورده وقتی میخوره آروم میشه بعد دوباره دل‌درد شروع میشه... بیشتر میپیچه به خودش

2728
واااا چه حرفیه..خودشم دل پیچه داشت همینو میگفت دوباره ببر دکتر...البته پیش متخصص..انشالله که چیزی ن ...

خودش که اصلااااااا دکتر نمیره

وقتی هم چیزی میخوره دل‌درد میگیره

ببین ممکنه زیار دیار  باشه که دوره درمانش هم طولانیه ده روز تا دوهفته طول میکشه البته با دارو لطفا مجدد ببرش پیش یه دکتر دیگه تا معاینه بشه دختر منم یه بار این درد گرفت بردم دکتر تشخیص اشتباع داد یه شربت رانیتیدن داد اما فایده نداشت فرداش مجدد بردم دکتر شناخته شده ای ایشون تشخیص زیار دیار داد دوتا شربت داد که باید دوهفته کامل بهش میدادم

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2738
پایین... نمیدونم دقیق وقتی دور نافشو ماساژ میدم آروم میشه

ماساژ و فراموش کن لطفا .و بچه رو دوباره پیش متخصص اطفال ببر .بچه باید معاینه بشه .به همسرت اینو بگو .بگو دل درد گاهی چیز خاصی نیس گاهی هم ممکنه خطرناک باشه.اگر تهرانی خودت ببرش .

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
ببین ممکنه زیار دیار  باشه که دوره درمانش هم طولانیه ده روز تا دوهفته طول میکشه البته با دارو ل ...

اي خدااااا... حالا که باباش داره میره کربلا منم تنهام تو شهر غریب.... حامله هم هستم شش ماهمه 

اي خدااااا... حالا که باباش داره میره کربلا منم تنهام تو شهر غریب.... حامله هم هستم شش ماهمه 

خودت ببرش نذار طفل معصوم درد بکشه 

نمیدونم چه سری شده مردم زن بچه شون تو غربت ول میکنن راهی میشن کربلا اخه یعنی چی وقتی بچه ت مریضه زنت باردار اونم تو غربت بذاریشون بری سفر نهایت.خود خواهیه بنظرم من بودم هرگز اجازه نمیدادم بره

انجا که خدا هست کجاست؟؟
خودت ببرش نذار طفل معصوم درد بکشه  نمیدونم چه سری شده مردم زن بچه شون تو غربت ول میکنن راهی می ...

الان که هستش دوشنبه میره.... میگه دکتر نبرش خودش خوب  میشه... میگه ببریم بی‌فایده هست.... چه بدبختی دارم از دست تفکرات تخمی همسر جان