2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من کلاتابستونااینجوریم کاریم نمی کنم خداروشکرپاییزاومدتموم شد

من نزدیکای پاییز شروع میشه

تا تقریبا آبان ادامه داره

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!

در كل شنيدم حساست درمان قطعي نداره دارو بخوري مقطعي درمان ميشه اما بازم برميگرده

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2714

عزیزم من حدود یک ماه درگیرش بودم

داروی حساسیت میخوردم اثر نداشت 

تازه یکم بهتر شدم ولی سرفه میکنم باز

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع.

من داداشتم یجوری بود در دقیقه ده تاعطسه میزدو اب ریزش بینیو خیلی حالش بد میشد یبار اینکارو کردیم اون سالش حضاسیت نگرفت.ولی بدش فهمید چی بوده😂😂😂دیگ زیر بار نرفت

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بچه ها داستان ندا چی شد؟

اصلا نخوندمش

بنظرم الکی بود

کی حال داره بخونه

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع. من داداشتم ...

انجام ميدم منم حتما

ممنونم🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع. من داداشتم ...

والا تو خوابگاهم امکانش نیس دود کنم😣

2706