1421
1389

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436
من کلاتابستونااینجوریم کاریم نمی کنم خداروشکرپاییزاومدتموم شد

من نزدیکای پاییز شروع میشه

تا تقریبا آبان ادامه داره

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!

در كل شنيدم حساست درمان قطعي نداره دارو بخوري مقطعي درمان ميشه اما بازم برميگرده

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
من نزدیکای پاییز شروع میشه تا تقریبا آبان ادامه داره

انقدی طول نمیکشه واسه شما

خیلی زمانش کمه تحمل کن الکی قرص نخور

جواب ابلهان خاموشیست(جواب ندادن است) اگه جوابتوندادم امضاموبه خودت بگیر🤗😉
1394

عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع.

من داداشتم یجوری بود در دقیقه ده تاعطسه میزدو اب ریزش بینیو خیلی حالش بد میشد یبار اینکارو کردیم اون سالش حضاسیت نگرفت.ولی بدش فهمید چی بوده😂😂😂دیگ زیر بار نرفت

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بچه ها داستان ندا چی شد؟

اصلا نخوندمش

بنظرم الکی بود

کی حال داره بخونه

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع. من داداشتم ...

انجام ميدم منم حتما

ممنونم🌹

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
عنبر نسای اصل نه اینایی ک مال هزارسال پیه تومغازه هاس.بدود کن سرتو بگیر روش.اب رو اتیشع. من داداشتم ...

والا تو خوابگاهم امکانش نیس دود کنم😣

1403
من خیلیش خوندم دیگه میخاستم اخرشو بفهمم اما بیشتر به رمان نزدیک بود

برا پر بازدید شدن داستان الکی مینویسن میگن واقعیته

منم دارم من خیلی سرفه میکنم مخصوصا وقتی یه بویی بخوره به دماغم فصلی هم نیست همیشه باهامه😧

چه بگویم نگفته هم پیداست                                                   غم این دل مگر یکی و دوتاست