1421
1411

واااای نزنیشا گناداره.خودتم بچه بوذی خدا میدونه چقد نق زدی ولی مامانت کاریت نکرده

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

هنوز بچم دنیا نیومده و تجربشو ندارم.. اما اینجوری میشی برو خونه مامانت یا خواهری کسی چند ساعت بده نگه دارن تجدید قوا کنه... پسرت کوچیکه نیاز به انرژی و محبت و توجهت ذاره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...

یه دل سیر بگیر بزنش....خوب عزیزم انتظار داری چی بشنوی...باید صبرتو ببری بالا.بچه های الان ماشالا همشون لجباز و شیطونند.

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

هرگز تصور نکنید کم رویی و ساکت  بودن کودک نشانه ادب و متانت است

کودک باید بتواند در مواقع لزوم از حق خود دفاع کند.

جواب بدهد، مخالفت کند، مبارزه کند...

اینکه کودک هميشه حرف گوش كند نشانه سلامتش نیست

اگر فرزند سالم ميخواهيد انتظار نداشته باشيد از شما حساب ببرد و هميشه حرف گوش كند.

فرزندی تربيت كنيد كه به خاطر عشق و اعتماد به شما با شما همكاری كند.

میشه بگی چه کارا می کنه؟

شبا مدام بیدار میشه شیر میخوره و به جز شیر خودم دیگه به هیچی قانع نیست

تنظیم خوابش افتضاحه هر کاری هم میکنم درست نمیشه )الان از ساعت ۴ بیدار شده یهو، تازه الان خوابیده، هنوزم داره شیر میخوره

روزا همش نق میزنه نه میزاره ظرف بشورم نه غذا درست کنم نه هیچ کار دیگه ای

وقتی میخوام بهش غذا بدم به هیچ عنوان نمیزاره قاشق تو دست من باشه اگه بهش ندمش سرشو میزاره زمین هی چند مرتبه میکوبش به زمین

بدغذاهم هست

قطره هاشم با هر ترفندی بهش میدم نمیخوره 

منم دست تنهام شهر غریب واسه یه خواب درست حسابی هلاکم

منم تو اون سن گاهی دوس داشتم بزنم بچمو😂عزیزم‌تحمل کن بازی میخواد دلش باش بازی کن بزرگ میشه بهتر میش ...

تحملش خیلی سخته 

خیلی دست تنهام واقعا دارم زجر میبینم

1432
هنوز بچم دنیا نیومده و تجربشو ندارم.. اما اینجوری میشی برو خونه مامانت یا خواهری کسی چند ساعت بده نگ ...

دردم همینه شهر غریب زندگی میکنم

هیچ کسو ندارم شوهرمم کارش شلوغه

شبا مدام بیدار میشه شیر میخوره و به جز شیر خودم دیگه به هیچی قانع نیست تنظیم خوابش افتضاحه هر کاری ...

خوب قاشقو بده دستش.دختر من از وقتی تونست بشینه غذاشو خودش میخورد.قاشقم بلد نبود دست بگیره که با دست میخورد.زیرش یه چیزی مینداختم میزاشتم جلوش.همه جارو کثیف میکرد ولی خوبم میخورد.اگه خوب سیر شه شبا راحتتر میخوابه.شیرشبشم قطع کن عزیزم.وابستگی به شیر نمیزاره بخوابه

یه دل سیر بگیر بزنش....خوب عزیزم انتظار داری چی بشنوی...باید صبرتو ببری بالا.بچه های الان ماشالا همش ...

من خیلی تا الان سختی کشیدم بارداریم بی نهایت سخت بود زایمانم از اون بدتر بچمم تا دو ماهگی مسکلات نوزادی رو داشت از اون به بعدم مشکل عدم تحمل لاکتوز و ریفلاکس و بیقراری شبانه و (جهار ماه کامل اسهال داشت روزی ۱۰، ۱۲ بار معذرت میخوام اجابت مزاج داشت) 

حداقل اگه شبا بتونم یکم خوب بخوابم واسه روز انرژی دارم ولی الان واقعا دیگه انرژیم تموم شده 

من قبل معروف بودم به صبوری ، ولی اعصاب ادم که دست خودت نیست ، 

دست تنهام هستم و کمکی ندارم دیگه به شدت اعصابم تحلیل رفته

ایتجا پرسیدم ببینم کسی مث من هست یکم احساس همدردی کنیم یا نه

1418
هرگز تصور نکنید کم رویی و ساکت  بودن کودک نشانه ادب و متانت است کودک باید بتواند در مواقع ل ...

قضیه سر بازیگوشی و اینجور چیزا نیست

پستای دیگمو بخونید متوجه میشید

خوب قاشقو بده دستش.دختر من از وقتی تونست بشینه غذاشو خودش میخورد.قاشقم بلد نبود دست بگیره که با دست ...

قاشقو یه مدت میدادم دست خودش هیچی نمیخورد روز به روز داشت لاغر تر میشد 

بخاطر گرسنگی نیست بیدار شدناش شبایی هم که سیر میخوابه بازم همونه (ریفلاکس شدید معده داره)

شب اگه بیدار شه و شیر نخوره به حدی گریه میکنه که نفسش میره خیلی تمرین کردم ولی هیچ رقمه نمیشه شیر شبشو قطع کرد

1391