2726
عنوان

بیایین درد ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 24 پست
والا با خودم باشه همین الان اثاث کشی میکنم میرم خونه خودمون..‌ 

خب برو دیگه این چ کاریه موندی اونجا اولویتت با شوهر و زندگیت باشه چرا نمیری؟!

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
عزیزم قصد اذیت ندارن چون تازه زایمان کردی نگرانن😂😂😂دختر عمه منم اینجوریه همه زااارت وارد حریم شخ ...

خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه خوبم حتی جا بخیه هامم خوب شدن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه ...

اره بابا ۳ ماه گذشته دیگه خوبی خداروشکر برو خونه خودت عزیزم همسرت و خواسته هردوتاتون خیلی مهمتره

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
2728
خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه ...

میدونم ولی مطمعنم منظور ندارن

بد چون تازه زایمان کردی ی موچولو حساس شدی

میگما خب برو خونتون دیگ بسه شما ک خوب شدی اینا رو بهشون بگو بگو خوبی و برو

برو خونه خودت گلم ۳ ماهه اونجایی فکر نکنم بگی میرم خونم دیگه زحمت دادن به شما بسته ناراحت بشن

والا با خودم بود اصلا نمیومدم. نمیذارن بریم. برخلاف میلم و اخلاقم با شوهرم نقشه کشیدیم که یه دروغی بگیم که ناراحت نشن و بذارن بریم

والا به مامانم گفتم میخواییم بریم اخر ماه رفته به شوهرم گفته نرید ججوری که من نفهمم مثلا

خب گفته باشه وا چ حرفیه استارتر مگه رودرواسی داری هیچی از زندگیت مهم تر نیس مطمین باش خونواده ادمم خوشبختی ادمو میخوان ولی وقتی نمیدونن از چ راهی ادم راضیتره اونموقع اس ک باید خودت دست ب کار بشی و کار دذستو انجام بدی موفق باشی 

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏