1464
1459
عنوان

بیایین درد ودل

181 بازدید | 24 پست

قبلا تو تاپیکام گفتم که واسه زایمانم اومدم طبقه پایین خونه بابام. البته برخلاف میل خودم و خواست مامان و شوهرم... الان سه ماه بیشتره اینجاییم.نی نیمم دوماه و نیمشه. مامانم اینا خیلی اذیتم می کنن. هر ساعتی از شبانه روز کلید میندازن میان تو خونه‌. اصلا جرئت رابطه نداریم میترسیم یکی بیاد تو خونه شوهرمم سمتم نمیاد. چون خونه کوچیکه یکی بیاد تو همه جاش پیداست. بخدا خسته شدم پیش شوهرمم خجالت میکشیدم... از طرفیم نمیذارن بریم میگن بمونیم. واقعیت منم ادم دل رحمی هستم میگم خانوادم اینقدر واسم زحمت کشیدن دلم نمیاد ناراحتشون کنم میترسم اهشون بگیرتم... میدونمم اگه بهشون بگم اینقدر نیایین و برین باز ناراحت میشن چون ما کرایه هم نمیدیم که.... اصلا موندم توش بخدا که چیکار کنم..

خدا پسر گلمو برد پیش خودش و یه دختر کوچولو بهم داد. بازم خدایا شکرت. 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

برو خونه خودت دیگه سه ماهه اونجایی

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم 
1436

اه شوهرت وبه گناه افتادنش بیشتر میگیرتت.خیلی محترمانه بگو ماهم زن وشوهریم وحریم خصوصی داریم یا رعایت کنید یا زحمتو کم میکنیم.

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
اه شوهرت وبه گناه افتادنش بیشتر میگیرتت.خیلی محترمانه بگو ماهم زن وشوهریم وحریم خصوصی داریم یا رعایت ...

واقعا نمیدونم چرا خانوادم درک ندارن

1449
ب نظرم یبار ک نیستن بگو کیفم توش کلید بود زدن یا گم کردم قفلو عوض کنید لیزری بزنید ک نتونن از روش بز ...

والا با خودم باشه همین الان اثاث کشی میکنم میرم خونه خودمون..‌ 

واقعا نمیدونم چرا خانوادم درک ندارن

شما که درک دارین پاشین برین خونتون دوست من 

این همه اونجا موندن میتونه اخرش لاعث یه دعوا یا اختلاف نظر حسابی بین خانوادت وهمسرت بشه 

باید بتونی برای خانواده سه نفری خودتون تصمیم بگیری نه اینکه بقبه تکلیف تعیین کنن برات 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

برو خونه خودت گلم ۳ ماهه اونجایی فکر نکنم بگی میرم خونم دیگه زحمت دادن به شما بسته ناراحت بشن

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  
1474
عزیزم قصد اذیت ندارن چون تازه زایمان کردی نگرانن😂😂😂دختر عمه منم اینجوریه همه زااارت وارد حریم شخ ...

خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه خوبم حتی جا بخیه هامم خوب شدن.

ن بابا زشته چیزی نگو.ساعت یک شب ب بعد شروع کنین.من مامانم تو خونش ۴ بعدازظهرمچمونو گرفت عیب نداره خا ...

اخه خیلی زشته که... حریم خصوصی چیزی نیست که واسه کسی مهم نباشه

خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه ...

اره بابا ۳ ماه گذشته دیگه خوبی خداروشکر برو خونه خودت عزیزم همسرت و خواسته هردوتاتون خیلی مهمتره

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  
خیلی زشت و بده بخدا... من که خیلی روحیه م بهم ریخته یعنی اومدم اینجا که راحت باشم. اخه الان که دیگه ...

میدونم ولی مطمعنم منظور ندارن

بد چون تازه زایمان کردی ی موچولو حساس شدی

میگما خب برو خونتون دیگ بسه شما ک خوب شدی اینا رو بهشون بگو بگو خوبی و برو

1331