2726
عنوان

بی بی چک+عکس

431 بازدید | 39 پست

اینو الان گزاشتم.یه هاله ی خییییلی کمرنگ اومدبه زور میشه دید.اون ماه همینم نیومد.

یعنی حامله ام؟؟؟

پریودم اون ماه ۱۲ روز عقب افتاد و باید دیروز میشدم

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

هاله میبینم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس از نزدیک بده. ولی دیدم هاله رو. مامان شدی. برامنم دعاکن

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2728

مدیکور هاله میندازه ولی ایشاالله ک این هاله واقعی باش مامان باشی برامن تاحالاچندباراسن اتفاق افتادک هاله انداخت

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

پیداس ایشالله ک خیرولی صبرکن بازم نرو ازپولتوالکی نده ب این ازمایشگاه چندروز صبرکن اگ مامانی بتات بره بالاتره😍😍😍

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
عکس از نزدیک بده. ولی دیدم هاله رو. مامان شدی. برامنم دعاکن

😍

ان شاا... که خدابهتون بچه های سالم بده عزیزم

مدیکور هاله میندازه ولی ایشاالله ک این هاله واقعی باش مامان باشی برامن تاحالاچندباراسن اتفاق افتادک ...

ای بابا .چه مارکی باید بخرم؟نمیخوام الکی دلمو خوش کنم

بیخشید ک من هی نظر میدم تجربه خودمودارم دراختیار میزارم اخ خودم سر این هاله خیلی اذیت شدم

خواهش میکنم.من خودمم اصلا مطمئن نشدم واسه همون اینجا گزاشتم ک از شما بپرسم

ای بابا .چه مارکی باید بخرم؟نمیخوام الکی دلمو خوش کنم

نگران نباش بابا من چندبار زدم مدیکور اصلا اشتباه نشون نداده حتی بعد یکی دو ساعتم هاله ننداخته 

بندازه هم معلومه ک کاذبه

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2706