1421
1363
عنوان

ازمادرشوهرم متنفرم

459 بازدید | 17 پست

هرچقدرخواست بدی کرد.

چندسال اول که باشوهرم میومد. باشوهرم برمیگشت. همش تنهابودم. وقتی هم شوهرم منرو میبرد اونجا .جایِ منرو پیشِ شوهرش مینداخت. و جای خودشو پسرشو یکجا. کلا مدتی که اونجابودم یا مادرش خونمون بود کنارِ مادرش میخوابید. و اصلا به من محل نمیگذاشت. در روز حتی نمیشد 5 دقیقه صحبت کنیم. جز اینکه 5 دقیقه خودشو بامن ارضا میکرد ومیرفت. و اجازه ی هیچ صحبتی نداشتم 

مادرشوهرم خیلی درحقم ظلم کرد.به شوهرم میگفت اینرو بهم بمالش. (یعنی حسابی بزنش) و حالا هم دستش رو بچم درازه میزنش همش. تحملِ اخری از همش سختره. خیلی تحملش کردم. ارزو میکنم بمیره بره جهنم ازشرش خلاص شم. من خیلی مظلومم. چون چندتا خواهرخونه داشتم. و همش میگفتند جهازتو جلودرخونه بابات خالی میکنیم وابروریزی میکنیم که دیگه اونا بمونن خونه. بخاطراونا مظلومترشدم. و اوناهم انسان نبودن وتا تونستند سواری گرفتند. الهی بره به جهنم

عضویتت مبارک 

خوشا به غیرت شوهرت که میگذاشته جای زنشو پیش باباش بندارن 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوم با اراده که به هر چی بخواد میرسه

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

عزیزم مظلون بودن همیشه خوب نیس این ادم نیستش ک ینی چی این همه سکوت خاک توسرش دستش بشکنه نزار روبچت بلندشه

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

مادرشوهرگوزو توم یکم مارموز باش یکم سیاست ب کار ببر همینجوری نشین ببین برات چکاری میکنه

لطفااگه آدم مفیدی نیستین و یه نظرکاربردی نمیتونین بدین یا مبتلا به بیماری خودشیفتگی یا(کارآگاه)تشریف دارین هیچ تاپیکی رو ریپلای نکنین و دیگران رو از نبودتون توتاپیک هاشون خوشحال کنین مرررسی☺
1394

الهی برات بمیرم.  خدا جوابشو بده.  مادرشوهر من خیییلی از رو ظاهر مظلومه ولی با همین مظلومیتش منو جدیدا داره میچزونه خدا لعنتشون کنه

خدایا من به جز تو کسی رو ندارم.  تنهام نزار
1403