2726
عنوان

سوسک های ریز خونم رو تسخیر کردن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2302 بازدید | 38 پست

اول باید یه نظافت اساسی بشه خونه بعد فرد  دیگه ای اسپری کامن بزنه به کل خونه و ۱ روز تو خونه نباش تا بوش بره

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفانه همسرم کلا مشکلی با این سوسکها نداره. چون اصلا متوجه اون نمیشه. ولی میرم سم فروشی

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
اسپری کامن عالیه.یه روز برو بیرون بگو شوهرت همه جا بزنه 

نه من امتحان کردم کامن این ریزها رو فقط تا دو ماه از بین‌میبره مجدد برمیگردن خیلی سوسکهای پررویی هستن

یک صلوات میفرستی؟
خب بعد دوماه باز باید تکرار بشه

کامن سم خوبیه منتها شرایطش سخته نباید تو خونه باشی بعد سم‌پاشی.کلی عوارض داره بخصوص بچه .ولی این خمیری ها رو بزنی نیاز نیست از خونه بری هیچ عوارضی نداره و بی خطره و بی دردسر

یک صلوات میفرستی؟
کامن سم خوبیه منتها شرایطش سخته نباید تو خونه باشی بعد سم‌پاشی.کلی عوارض داره بخصوص بچه .ولی این خمی ...

میرم ببینم چی پیدا میکنم. مرسی عزیزم.امیدوارم جواب بده

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
بخاطر کثیفی است یا تونه قدیمی یا اینکه اب زیار میریزی تو اشپزخونت مثلا.خودت از خونه برو بیرون یکی دو ...

نه بابا بخاطر کثیفی نبست.من تو آپارتمان تازه ساخت اومدم.بودن😅کلا موجودات پررویی هستن جالبه تا برق و خاموش میکنی پیداشون میشه.

یک صلوات میفرستی؟
2706