2733
2734
عنوان

از استرس خابم نمیبره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 25 پست
من از دیشب هی به خودم دلداری میدم ک اندازه ان تیش خوبه این یه چیزی گفت ولی دیشب ک خابیدم هی خابای مز ...

عزیزم تو ظاهرا داری به خودت الکی دلداری میدی ولی مغزت هنوز آروم نشده و باور نمیکنه... بخاطر روح و روانت هست که خواب بد میبینی..... توروخدا عمیقا بیخیال و ریلکس باش... یادت نره هميشه به اونی که فکر کنی یا از اونی که بترسی سرت میاد... پس فقط از ته دلت عمیقا مثبت فکر کن. 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم تو ظاهرا داری به خودت الکی دلداری میدی ولی مغزت هنوز آروم نشده و باور نمیکنه... بخاطر روح و رو ...

خودمم به این اعتقاد دارم و سعی خودمو میکنم انشالله ک هیچی نیست🙁

خودمم به این اعتقاد دارم و سعی خودمو میکنم انشالله ک هیچی نیست🙁

ببین دکتر ها کلا برای اینکه بعدا اگه چیزی شد کسی نیاد ازشون شکایت کنه و بگه چرا نگفتی فلان آزمایش بده.... کلا حتی اگه چیزی هم نباشه جهت اطمینان و توصیه میگن فلان کار توصیه میشه تا بعدا واسه خودشون دردسر نشه. 

الانم فکر نکن چیزی هست اینجوری نوشته ریلکس و آروم بخواب. بدون که همه شون الکی چیزی می‌نويسن برای تضمین آینده کاری خودشون.... برای منم دعا کن باردار بشم و یه بچه سالم به دنیا بیارم. منم دلم نی نی میخواد ولی نمیشه 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 
ببین دکتر ها کلا برای اینکه بعدا اگه چیزی شد کسی نیاد ازشون شکایت کنه و بگه چرا نگفتی فلان آزمایش بد ...

آره همینطوره حالا آزمایشای غربالگریمم بدم میرم پیش دکترم اگه لازم بود دوباره میرم پیش یه دکتر دیگه سونو...

انشالله خدا به شمام یه نینی خوشگل بده عزیزم❤

من از دیشب هی به خودم دلداری میدم ک اندازه ان تیش خوبه این یه چیزی گفت ولی دیشب ک خابیدم هی خابای مز ...

منم ان تیش دقیقا ۱.۹۸ بود تو ۱۳ هفتگیش ، فرستادنم آمینو . با اینکه دکتر و مشاور ژنتیک گفتن مشکلی نداره ولی برای محکم کاری. کلا میدونی الان بارداری ها شده فقط استرس. من از ۶ ماهگی یه شب خوش نخوابیدم . از درد دارم میمیرم . الانم که استرس بیحسی و سزارین و طبیعی و ...... هزارتا چیزه دیگه گرفتم

2738
منم ان تیش دقیقا ۱.۹۸ بود تو ۱۳ هفتگیش ، فرستادنم آمینو . با اینکه دکتر و مشاور ژنتیک گفتن مشکلی ندا ...

نگفتن برای چی باید برین آمینو؟آخه ۱.۹۸ فک میکنم خیلی عدد طبیعی ای باشه یا کمه؟ واقعا همش استرسه اگه میشد آدم نره دکتر و آزمایش چقد آرامش بیشتری داشتیم واقعا

نگفتن برای چی باید برین آمینو؟آخه ۱.۹۸ فک میکنم خیلی عدد طبیعی ای باشه یا کمه؟ واقعا همش استرسه اگه ...

اونموقع ایران بودم فکر کنم بیشترش واسه پوله، ولی چون به دل آدم شک میندازن باید انجام بدی

اونموقع ایران بودم فکر کنم بیشترش واسه پوله، ولی چون به دل آدم شک میندازن باید انجام بدی

خدا لعنتشون کنه مث آدم بگن پول بده باهاشون حساب کنیم دیگه چرا انقد انرژی منفی و استرس میدن😶😅